Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Като четях дългото описание на Ytse Jam за връткането на палките и по-специално преминаването от класическата към по-съвременната(matched) постановка ,се сетих да ви питам -коя използвате , коя ви е по-удобна и ако примерно владеете и двете коя при кой стил музика ползвате....Аз лично бях просветен и в двете,но класическата нещо не ми допада,макар че си има предимства доколкото си спомням....Любопитно ми е коя е преобладаващата тук във форума,защото общите ми впечатления са ,че по-съвременната е по-разпространена....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

90% от времето с matched grip, щото така съм се учил и така съм свикнал, но traditional е много удобно за някои неща, а и все пак е някакво разнообразие и затова напоследък се опитвам да се уча да свиря и така. :P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз свиря на съвременната просто така ми е много по-удобно :godbless::godbless:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
аз свиря на съвременната  просто така ми е много по-удобно  :godbless:  :godbless:

:godbless:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз свиря mached както пове4ето от нас.Но искам да припомня че и тя си има поне 5 разновидности и всеки ти вкарва разли4ен филм как е по добре да се свири и е трудно да се открие коя ще е наи полезната за теб...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.