Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Май купих най-запазената Бразилия на пазара :-) Приятно съм изненадан от цената и от продавача.
Почти перфектен вид на оригиналната боя. Повечето видими забележки са остатъци от тиксо и мръсотия.
Ще я оставя да позагрее и почвам с тестовете :)
Поръчал съм разни части и за нея и за Super Jolly-то, но реално и двете са напълно работещи и в сегашния си вид.
f9705184f166651dfa1214e48edc9813.jpg
a625199168761a9d13c4f0a1be168248.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, подобен дозатор може ли да се напазарува някъде от Европата? Много благодаря...

Клик

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Етипоия на старбъкс, незнам какви са им критериите , но пише че е медиум...

не , дори и италиан, а направо изгоряло френско

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново любимо кафе, и най-слабо киселото което съм пил до момента - Domani Peru (Frontera San Ignacio). И като цяло аз се прехвърлям изцяло на Домани, заради хората и комуникацията. Нямам никакво намерение повече да слушам и гледам снобарски стойки :) Още нещо: според тях Йемен била родината на Мока кафето, но поради непрекъснатите военни конфликти в региона оттам трудно се кара кафе. В момента имат докаран един 25 килограмов чувал, с цена на дребно за 250гр около 30 лева. Казаха че било най-доброто кафе което са имали и свършвало бързо. Аз си взех две други кафета преди да стане приказка, така че ще пробвам едно Йеменско по-другата седмица. Ако някой си вземе преди това, да сподели, любопитно ми е. Аз ще го пробвам веднъж, въпреки цената, дето се вика за спорта...

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

T.e. да разбирам, че трябва да донеса едни бисквити поне?

• Haha 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тебе и без бисквитки. Виж, некоя схема на Trainwreck ако донесеш, и захар шти сипа :)

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кафето ми е към привършване и може да пробвам този Йемен, мерси за информацията :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи им да ми пазят мойте 250 грама ей :)

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От MDFk
      Ние сме група Metalbolizm, и си търсим барабанист, за да може актуалният ни такъв да премине трайно във вокалист.
      Като цяло се смятаме за "прогресари", макар че имаме хард рочец, хеви метъл, мааалко народни мотиви - смесваме стилове на поразия и не се ограничаваме да вкараме в парче нещо което  ни харесва. Парчетата са авторски, а текстовете (където ги има) са на български. Не са ракетно инженерство, и всеки който има желание би трябвало да може да ги направи без особено усилие.

Примери за творчеството ни:

Ангажираността е по-скоро лека - обикновено правим репетиция веднъж седмично, но имаме за цел да преминем в режим, който ни позволява да сядаме и само да мислим аранжименти, на компютър и т.н., за развиваме чакащите заготовки за парчета.
      Имаме идеи за живи изпълнения, но не са приоритет поради натоварените житейски програми на бандюгите.

Нямаме претенции към човека за опит; по-скоро за хъс - желание за свирене, и да му харесва схемата на която действаме (основно свирене за кеф, без бесни амбиции за лайвове). Разбира се, различаването на краш от фус, неклатенето на темпо и познания по неравноделните ритми е разумен минимум.

При желание, пишете тук, на ЛС, или най-добре на съобщение на https://www.facebook.com/metalbolizm .

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.