Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Май купих най-запазената Бразилия на пазара :-) Приятно съм изненадан от цената и от продавача.
Почти перфектен вид на оригиналната боя. Повечето видими забележки са остатъци от тиксо и мръсотия.
Ще я оставя да позагрее и почвам с тестовете :)
Поръчал съм разни части и за нея и за Super Jolly-то, но реално и двете са напълно работещи и в сегашния си вид.
f9705184f166651dfa1214e48edc9813.jpg
a625199168761a9d13c4f0a1be168248.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Момчета, подобен дозатор може ли да се напазарува някъде от Европата? Много благодаря...

Клик

Етипоия на старбъкс, незнам какви са им критериите , но пише че е медиум...

не , дори и италиан, а направо изгоряло френско

Ново любимо кафе, и най-слабо киселото което съм пил до момента - Domani Peru (Frontera San Ignacio). И като цяло аз се прехвърлям изцяло на Домани, заради хората и комуникацията. Нямам никакво намерение повече да слушам и гледам снобарски стойки :) Още нещо: според тях Йемен била родината на Мока кафето, но поради непрекъснатите военни конфликти в региона оттам трудно се кара кафе. В момента имат докаран един 25 килограмов чувал, с цена на дребно за 250гр около 30 лева. Казаха че било най-доброто кафе което са имали и свършвало бързо. Аз си взех две други кафета преди да стане приказка, така че ще пробвам едно Йеменско по-другата седмица. Ако някой си вземе преди това, да сподели, любопитно ми е. Аз ще го пробвам веднъж, въпреки цената, дето се вика за спорта...

• Like 2

T.e. да разбирам, че трябва да донеса едни бисквити поне?

• Haha 1

За тебе и без бисквитки. Виж, некоя схема на Trainwreck ако донесеш, и захар шти сипа :)

• Like 1

Кафето ми е към привършване и може да пробвам този Йемен, мерси за информацията :)

Кажи им да ми пазят мойте 250 грама ей :)

• Like 1

Днес тренирах наблизо и като прочетох за това кафе натрапчивата мисъл за него не ме остави default_smile.png

9c9bee2f7c8100fb53bf02f6e82022eb.jpg&key=bd334287787bfce4520046d4db5f4348f35465b2a95cb68ff5e8f0f983d89eef

Имам доста друго кафе отворено и не ми се занимава със single dosing, защото Миньона не е много подходящ и много фира кафе отива. Затова ще го започна като ми свърши сегашното и ще споделя.

След като купих 250гр кафе за 38лв, в един супер маркет промоутърката се опитваше да ме накара да пробвам колко е хубав новия разтворим Jacobs на промоция и се почуствах странно. Това хоби е голяма снобария.. :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Haha 1

Ааааа.... нямам търпение да пишеш как е :)

Не съм фен на снобарията и затова ползвам кафета до 60лв/макс :), виж машина от 10к бих си купил ако имам възможност.

• Haha 1

Аз съм си харесал Lelit Bianca за 4к, след което на теория няма да ми трябват повече ъпгрейди, но в близкото десетилетие най-вероятно ще си карам със сегашната кошница. Бих дал толкова пари за машина, защото знам, че хубавите машини са при добра подръжка изкарват минимум 15-20 години.

Иначе и аз за кафе не бих дали повече от 50-60лв за кг. Просто до тази цена има доста добри кафета.

• Like 1

Бианка е чук, има всичко необходимо и за 2000е няма по-добра машинария.

• Like 1

Бианката изглежда фантастично, разглеждах сайта им преди малко. Един въпрос - от това което съм чел и са ми казвали, ротационните помпи работят добре при "проточни" машини, тоет при такива подвързани към вода. Това не е ли малко прекалено за домашни условия?