Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Благодаря! Ти отдавна си ме задминал. По-скоро аз бих се допитал до теб и другите момчета ако днес трябва да сменя нещо от оборудването.

ПП: И за да съм полезен с нещо, преди малко се отбих до Columbus за кафе. 200г. City Blend вече е 11 лв, второ увеличение за последните 6-7 месеца, преди беше 10 лв. Няма да ми пробие дупка в джоба, но все пак си поскъпва.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мама му стара, просто имах кофти ден и подпалих моторетката в грешен момент, с ясното съзнание че още на вечерта ще ме е яд че съм се издразнил :)

Ениуей, EspressoH, peace and love. Не ми беше адекватна реакцията и ти се извинявам :) Дано да имам повод да поднеса някаква свежа информация и гледна точка другата седмица, тоя уикенд е посветен на разкостване на стари радиа и подготовката им за донори на лампови усилватели. Ако намерите схема в нета за лампова кафемашина, казвайте, ще се пробваме :)

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си казал...

• Haha 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От MDFk
      Ние сме група Metalbolizm, и си търсим барабанист, за да може актуалният ни такъв да премине трайно във вокалист.
      Като цяло се смятаме за "прогресари", макар че имаме хард рочец, хеви метъл, мааалко народни мотиви - смесваме стилове на поразия и не се ограничаваме да вкараме в парче нещо което  ни харесва. Парчетата са авторски, а текстовете (където ги има) са на български. Не са ракетно инженерство, и всеки който има желание би трябвало да може да ги направи без особено усилие.

Примери за творчеството ни:

Ангажираността е по-скоро лека - обикновено правим репетиция веднъж седмично, но имаме за цел да преминем в режим, който ни позволява да сядаме и само да мислим аранжименти, на компютър и т.н., за развиваме чакащите заготовки за парчета.
      Имаме идеи за живи изпълнения, но не са приоритет поради натоварените житейски програми на бандюгите.

Нямаме претенции към човека за опит; по-скоро за хъс - желание за свирене, и да му харесва схемата на която действаме (основно свирене за кеф, без бесни амбиции за лайвове). Разбира се, различаването на краш от фус, неклатенето на темпо и познания по неравноделните ритми е разумен минимум.

При желание, пишете тук, на ЛС, или най-добре на съобщение на https://www.facebook.com/metalbolizm .

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.