Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Май купих най-запазената Бразилия на пазара :-) Приятно съм изненадан от цената и от продавача.
Почти перфектен вид на оригиналната боя. Повечето видими забележки са остатъци от тиксо и мръсотия.
Ще я оставя да позагрее и почвам с тестовете :)
Поръчал съм разни части и за нея и за Super Jolly-то, но реално и двете са напълно работещи и в сегашния си вид.
f9705184f166651dfa1214e48edc9813.jpg
a625199168761a9d13c4f0a1be168248.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, подобен дозатор може ли да се напазарува някъде от Европата? Много благодаря...

Клик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново любимо кафе, и най-слабо киселото което съм пил до момента - Domani Peru (Frontera San Ignacio). И като цяло аз се прехвърлям изцяло на Домани, заради хората и комуникацията. Нямам никакво намерение повече да слушам и гледам снобарски стойки :) Още нещо: според тях Йемен била родината на Мока кафето, но поради непрекъснатите военни конфликти в региона оттам трудно се кара кафе. В момента имат докаран един 25 килограмов чувал, с цена на дребно за 250гр около 30 лева. Казаха че било най-доброто кафе което са имали и свършвало бързо. Аз си взех две други кафета преди да стане приказка, така че ще пробвам едно Йеменско по-другата седмица. Ако някой си вземе преди това, да сподели, любопитно ми е. Аз ще го пробвам веднъж, въпреки цената, дето се вика за спорта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес тренирах наблизо и като прочетох за това кафе натрапчивата мисъл за него не ме остави default_smile.png

 

9c9bee2f7c8100fb53bf02f6e82022eb.jpg&key=bd334287787bfce4520046d4db5f4348f35465b2a95cb68ff5e8f0f983d89eef

 

Имам доста друго кафе отворено и не ми се занимава със single dosing, защото Миньона не е много подходящ и много фира кафе отива. Затова ще го започна като ми свърши сегашното и ще споделя.

 

След като купих 250гр кафе за 38лв, в един супер маркет промоутърката се опитваше да ме накара да пробвам колко е хубав новия разтворим Jacobs на промоция и се почуствах странно. Това хоби е голяма снобария.. :-)

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си харесал Lelit Bianca за 4к, след което на теория няма да ми трябват повече ъпгрейди, но в близкото десетилетие най-вероятно ще си карам със сегашната кошница. Бих дал толкова пари за машина, защото знам, че хубавите машини са при добра подръжка изкарват минимум 15-20 години.

Иначе и аз за кафе не бих дали повече от 50-60лв за кг. Просто до тази цена има доста добри кафета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бианката изглежда фантастично, разглеждах сайта им преди малко. Един въпрос - от това което съм чел и са ми казвали, ротационните помпи работят добре при "проточни" машини, тоет при такива подвързани към вода. Това не е ли малко прекалено за домашни условия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.