Jump to content
Българският форум за музиканти

Съвет за първи бас


ka64abezgue

Recommended Posts

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Я кажете ще направя ли грешка ако си купя бас китара без адаптери ?????? 

 - "НЕ"  - ако знаеш какво искаш, сигурен си в дървото и изпълнението на конкретния инструмент,  знаеш какви адаптери искаш да му сложиш (цена и звук) и можеш да предвидиш с голяма достоверност какъв звук ще получиш на финала.

 

 - "ДА" - ако не си сигурен в някоя от горните подточки !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

 

На така зададен въпрос, как очакваш да ти се отговори?

:lol:

Примерно с да или не !!! <_<

 

Не съм врачка ,ама мисля че отговора е или да или не :greenball: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До ОП(ер), ka64abezgue .Приятелю,какъвто и бас да си купиш,втора ръка или нов,все си "набутан" - къде по-малко,къде повече.Ето ти и моя съвет с леки разяснения без да накланям везните.Вземеш ли втора ръка бас го взимаш в какъвто вид и състояние е - т.е. колкото са износени праговете - толкова,колкото е драскан,лашкан и т.н. - толкова,а нека не забравяме и една малка подробност наречена тръс-род :yes: .Горял съм и ти го казвам от опит - "майстори" на сет-ъпа в БГ и не само, дал господ  :D .Така че,понеже си писал,че си начинаещ,ако взимаш втора ръка си извикай някой,който е наясно да го огледа и тогава "ръси" паричките.Другата страна на медала е чисто нов бас ,там нещата стоят в светлина,която на мен лично - говоря за себе си,ми се нрави повече.Отваряш каталога на Томан,избираш си тоягата,доставят ти я  и я тестваш,ако в рамките на две седмици не си доволен от това което си поръчал и т.н. имаш право да я върнеш.Връщането е за тяхна сметка ,което теб те устройва - т.е. не се бъркаш в твоя джоб.Хората са си го написали прегледно и четливо в сайта си,а аз си чакам бирата от тебе някой ден :P  :D.

P.S. Томан имат и така наречения blowouts  раздел.Погледни и там.  

Хубав ден на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

http://forum.muzikant.org/forum/5-%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%B8-%D0%B8-%D1%83%D1%87%D0%B5%D0%B1%D0%BD%D0%B8-%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%B8/

И в продавалника съм виждал обяви.

Виж и в РокСкуул: http://rockschool.bg/2010/12/%D0%B1%D0%B0%D1%81-%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B0/

Готиното при тях е, че организират концерти с техни ученици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.