Към съдържанието

Снимка

Star Wars 7 Official Trailer Released

• Please log in to reply
119 отговора на тази тема

#76 jabs

jabs

Кулинарен Турист

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1600 Мнения:
  • Инструмент:Китара, Поялник, Тирбушон

Публикувано 03 януари 2016 - 19:40

:)

Listen on Soundcloud.com

FRONT.jpg

#77 Evtim Djerekarov

Evtim Djerekarov

Юзрод Небесен

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9221 Мнения:
  • Инструмент:GUITAR, PIANO, VOCAL

Публикувано 03 януари 2016 - 22:46

^ Култ!

Основният закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.
Ние подготвяме един много хубав закон, който ще е много полезен за вас - гражданите, но не смятаме за необходимо да ви го показваме, преди да сме го приели, а и няма нужда да се допитваме до вас за неговото приемане. Иначе сме отявлени демократи и не подкрепяме авторитарните режими, които ограничават свободата на словото на гражданите си.
Карбовски за ЕС и Крим...

К'во се дзвериш, бе?!?

#78 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6817 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 04 януари 2016 - 10:28

^^ Sorry! We can't find that track.
People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

#79 jabs

jabs

Кулинарен Турист

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1600 Мнения:

Публикувано 04 януари 2016 - 10:48

Или аз имам някакви проблеми с облака или той не ме харесва. Ще го кача отново довечера :) Сори...

FRONT.jpg

#80 TONY

TONY

Metal Messiah

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8517 Мнения:
  • Инструмент:китара, бас

Публикувано 04 януари 2016 - 11:49

"Знам само едно, IV, V и VI съм ги гледал повече от 25-30 пъти, всеки един от тях.
Имах вълшебно детсво, тайфа приятели, балканче(колело), тръба за фунийки, сладкарница, стрелбище и Междузвездни войни."
= то бива да има съвпадения, но тук е буквавално и моят живот като дете 1 към 1! 100 % сме набори....
"Сега всичко е по много и от всичко, летвата отдавна е много високо вдигната, компютърните игри и конзоли, ефекти, играчки, костюми и тн. Това убива много от магията, много хора няма как да го разберат." - промоция на тезгяха на Кауфланд - всичко за междузвездни войни, часовник Йода - да ви буди сутрин рано, суичър Дарт Вейдър и слипове Люк Скайуолкър,за де я ясно къде е изворът на силата.
"Гледах VII епизод и съм доволен."- вероятно утре ще я гледам новата серия.

И тук се обръщам към Мариомастер. Всичко е въпрос на Child in time.

Ако не греша в превода- Дете на своето време. Ако греша - извинете ме.

Та искам да кажа, Марио, всичко е наред с твоето възприятие.

Ти си гледал епизодите, след като си ги дръпнал от нета, години след като са били актуални.

Примерно ние с Кирил Джонсън сме гледали серия по серия, в кината.

И тогава, за времето си, те са били върха.

И няма как да не се съглася с Сайбър Джин , че трябва да се знае, кога да се сложи чертата.

По принцип. Конкретно за Междузвездните войни, ще разбера след като гледам новия епизод.

Човек не открива музиката, а открива себе си в музиката. А.Вайсенберг
РОДЕНИЯТ ДА ПЪЛЗИ, НЯМА КАК ДА ПОЛЕТИ!!!
IRON MAIDEN ,METALLICA,Judas Priest, Manowar, Deep purple,Mercyfull Fate,King Diamond, Whitesnake,Tarja, Kamelot, Angra ,Slayer,Satch,YJM,Tony MacAlpine,GaryMoore,Thin Lizzy,Ac/Dc,Rainbow, Cacophony,EVH,Aerosmith,Extreme,Scorpions,SymphonyX,Annihilator
Stop stealing and committing fraud, the Government hates competition.

#81 CyberGene

CyberGene

Неспасяем

• Mods
  • 3334 Мнения:
  • Инструмент:пиано

Публикувано 04 януари 2016 - 12:03

BTW, хем по темата, хем не много, но сутринта по "телевизора" обясняваха, че наистина Дисни щели да правят нов Индиана Джоунс  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:

И не стига това, ми понеже разбираемо Харисън Форд е вече много дърт, обмисляли вместо него да играе Брадли Купър  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:

Тези са за затвор, гавра след гавра... :(

#82 Baby Thomas

Baby Thomas

Professional Hater

• Mods
  • 10453 Мнения:
  • Инструмент:AllTube AppleMac

Публикувано 04 януари 2016 - 12:26

Що, бе, те просто гледат да се нагушат. Не им дреме за феновете, историята, за нищо друго. Правят съмнително интересен филм (ей примерно там Тор/Авенджърс) с капиталовложение 50 млн., кухендерите се пребиват да гледат и компанията сгъва 400 млн. - всичко е идеално от тяхна гледна точка. Много ясно, че след година-две ще направят още един-два. :whistle:

Сори, ама така е. Ей ся по празниците гледах 10-тина филма да си тествам DTS5.1-то. Пълно е с плява откъм сюжет и история, но бъкано с ефекти и 3Д анимацийки. Народа обаче се кефи и гледа (и то явно не като мен от торенти) и филмовите компании пълнят гуши. :yes:

#83 ZLE

ZLE

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 308 Мнения:

Публикувано 04 януари 2016 - 13:12

^
Aбсолютно съм съгласен за плявата и сюжета.Преди 1 година попаднах на една компютърна игра,в която има повече смисъл от 99% от сегашните филми.
Ето линк към цялата игра записана и подредена по хронологичен ред,направо си е филм за гледане(м/у другото е записана с истински актьори,които после са дигитализирани):

Този пост е редактиран от musicman: 04 януари 2016 - 14:13
Не цитирай предходно мнение

#84 jabs

jabs

Кулинарен Турист

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1600 Мнения:

Публикувано 04 януари 2016 - 15:17

Приятелите ме знаят колко съм откачен по темата и ето един пост в сурат тефтера по мой адрес от днес:

- Животът не се измерва с броя на вдишванията, а с броя на моментите, които ти спират дъха -

мърмореше си под носа Дарт Вейдър, докато изхвърляше от шлема поредния чифт китайски батерии ...

Допълнен с вица от вчера:

Сборили се Дарт Вейдър и Крали Марко. Разбира се, Крали Марко победил, избърсал с мръсен ръкав потта от челото

и измърморил: " Дейба астматика, дейба, щеше да ми извади очите с тва неговото фенерче...."

Ето и изчезналия трак от облака. Моя вери метъл прочит на любимата тема, гарниран с некои симфонични елементи от оригиналната

партитура на чичо Джон Уилямс, сите изсвирени инхауз, в килера под стълбите, както се казва :)

Listen on Soundcloud.com

Този пост е редактиран от jabs: 04 януари 2016 - 15:20

FRONT.jpg

#85 bsavov

bsavov

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 27 Мнения:

Публикувано 04 януари 2016 - 21:22

... кухендерите се пребиват да гледат и компанията сгъва 400 млн...

Ще помоля по-леко с определенията.

Защо вие не напишете сценарий, или продуцирайте филм който да е стойностен по вашите критерии и в същото време да си възвърне вложената инвестиция плюс печалба а да има смисъл от начинанието?

Cort G210-----+-->VOX ToneLab EX-->SENNHEISER HD205
JamMan Stereo-'

Cort KX5 -->BEHRINGER UCG102-->MBP

#86 CyberGene

CyberGene

Неспасяем

• Mods
  • 3334 Мнения:
  • Инструмент:пиано

Публикувано 05 януари 2016 - 01:08

Има един лаф: не мога да правя баница, но знам кога една баница е вкусна :)

#87 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6817 Мнения:

Публикувано 05 януари 2016 - 13:51

Дайте да не задълбаваме, че ще трябва да си зададем въпросът "откъде знам, че съм ял хубава баница" ;)

Ето една картинка за размисъл:
b77c38ad8f42a8fe38d0c38ce6fcbbd8.jpg

Предлагам да си оставим темата на тези, които им харесва Star Wars. Пък ако искате да си отворим една друга за филми и да обсъждаме Фелини, Мастрояни и т.н. ;)
People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

#88 kinggod

kinggod

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 0 Мнения:

Публикувано 05 януари 2016 - 22:40

Гледахте ли филма вече ,на мен ми хареса много.

#89 Mairomaster

Mairomaster

Тежко пристрастен

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1394 Мнения:
  • Инструмент:Китара, барабани

Публикувано 06 януари 2016 - 00:22

"Знам само едно, IV, V и VI съм ги гледал повече от 25-30 пъти, всеки един от тях.
Имах вълшебно детсво, тайфа приятели, балканче(колело), тръба за фунийки, сладкарница, стрелбище и Междузвездни войни."
= то бива да има съвпадения, но тук е буквавално и моят живот като дете 1 към 1! 100 % сме набори....
"Сега всичко е по много и от всичко, летвата отдавна е много високо вдигната, компютърните игри и конзоли, ефекти, играчки, костюми и тн. Това убива много от магията, много хора няма как да го разберат." - промоция на тезгяха на Кауфланд - всичко за междузвездни войни, часовник Йода - да ви буди сутрин рано, суичър Дарт Вейдър и слипове Люк Скайуолкър,за де я ясно къде е изворът на силата.
"Гледах VII епизод и съм доволен."- вероятно утре ще я гледам новата серия.

И тук се обръщам към Мариомастер. Всичко е въпрос на Child in time.

Ако не греша в превода- Дете на своето време. Ако греша - извинете ме.

Та искам да кажа, Марио, всичко е наред с твоето възприятие.

Ти си гледал епизодите, след като си ги дръпнал от нета, години след като са били актуални.

Примерно ние с Кирил Джонсън сме гледали серия по серия, в кината.

И тогава, за времето си, те са били върха.

И няма как да не се съглася с Сайбър Джин , че трябва да се знае, кога да се сложи чертата.

По принцип. Конкретно за Междузвездните войни, ще разбера след като гледам новия епизод.

Еее бате Тони, от колко години пиша във форума, ника не можа да ми запомниш. Без лоши чувства ;)

#90 jabs

jabs

Кулинарен Турист

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1600 Мнения:

Публикувано 19 февруари 2016 - 10:59

Мда, след като се разбра че Люк ще е ням и в Епизод 8, сега и това :)

Този пост е редактиран от jabs: 19 февруари 2016 - 11:00

FRONT.jpg

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни