Към съдържанието

Снимка

Star Wars 7 Official Trailer Released

• Please log in to reply
119 отговора на тази тема

#46 Георги Тотев

Георги Тотев

музикален инвалид

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1706 Мнения:
  • Инструмент:каси с бира

Публикувано 18 декември 2015 - 20:40

След 3 прегледа на Хобита, Властелина на пръстените, 20 пъти Войните ... все още намирам какво да ми кажат тези филми ... Размисли и страсти!

Да не почваме и с разните "Игри ... " на каквото и да е било!

Този пост е редактиран от Георги Тотев: 18 декември 2015 - 20:41

Спрете Земята, искам да слезна!
По-лесно е да се научиш да играеш билярд с кубчета, отколкото да обясниш на идиот елементарно нещо!
Китарата на рамо не те прави китарист! - брат Игнат
"From all the things i lost i miss my mind the most!" - Марк Твен

#47 CyberGene

CyberGene

Неспасяем

• Mods
  • 3334 Мнения:
  • Инструмент:пиано

Публикувано 19 декември 2015 - 10:03

Любимият ми кино-хейтър Cinemascrotum с пореден много силен хейт :D Плакал съм със сълзи от смях. За феновете, приемете го с доза хумор и не се връзвайте, той така си храни почти всички филми :)

https://cinemascrotu...ни-войни-силат/

#48 Лими

Лими

Heavy безПристрастен

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2151 Мнения:
  • Инструмент:Акуст. и ел китари, вокал

Публикувано 19 декември 2015 - 11:27

. все още намирам какво да ми кажат тези филми ..

Например? -

това ли? - Спекулациите около сюжета изродиха стотици страници форумни текстове и хиляди безсънни нощи, в които хора-с-пъпки преглеждаха всяко пуснато видео кадър по кадър, само за да зърнат нов детайл, с който да се фукат пред останалите девствени гийкове.

Този пост е редактиран от Лими: 19 декември 2015 - 11:28

Няма по-красива музика от изсвирената и изпята с талантлива човешка ръка и уста, с минимум компютърни подправки(преебавки)
Мои Видео уроци с Ак. китара , Yakety Axe My FusionRock Есенна импресия

#49 Георги Тотев

Георги Тотев

музикален инвалид

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1706 Мнения:

Публикувано 19 декември 2015 - 13:12

^Лими:

Не! Всеки разбира по свой си начин! За мен поредицата е изключителна, въпреки хилядите гафове, но ме кара да се замисля! Нещатата "ТАМ" и "ТУК" доста си приличат!

Поздрави!

Фен съм и на Пратчет, Толкин, Адамс, Айзимов, Дилов-баща ... фантастиката си е фантастика и каквото и да покаже все си е "истина и реалност"

P.S. В голямо очакване на War Craft - The Movie ... върл фен на играта!

Този пост е редактиран от Георги Тотев: 19 декември 2015 - 13:28

По-лесно е да се научиш да играеш билярд с кубчета, отколкото да обясниш на идиот елементарно нещо!

#50 fracture

fracture

почитател

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1201 Мнения:
  • Инструмент:5 струнна дъска

Публикувано 19 декември 2015 - 14:48

„Междузведни-войни”: Унищожаването „звездите на смъртта” би сринало имперската икономика

Ши коре соре муфа.

#51 bmo

bmo

художествен самодеец

• Members
  • PipPipPipPip
  • 975 Мнения:
  • Инструмент:keys

Публикувано 19 декември 2015 - 21:05

Слаба работа. Старата песен на нов глас. Ефектите в пъти по-големи. Злодеите в пъти по-неубедителни. Финалът по съветски образец. Продължението през 2017.

Musiq Soulchild - the genius...

#52 jabs

jabs

Кулинарен Турист

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1600 Мнения:
  • Инструмент:Китара, Поялник, Тирбушон

Публикувано 20 декември 2015 - 12:59

^^^^^ Евгени, най-любезно се опитах да изчета ревюто на кинаджийския скротум и си признавам че не издържах повече от 1/3 :)

Малко инфантилно ми дойде. Хубаво го питат в коментарите "..дали има някаква представа за разликата между „логорея“ и „реторика“ .." :)

Няма лошо всъщност, всеки си търси място под слънцето, а е известно че тия дето не успяват в определено поприще, обикновено стават преподаватели или критици в същото ...

Тия дето са се провалили, обикновено са най-яростните критици :) :) :)

Star Wars е световен кино феномен. Как и защо няма смисъл да се обсъжда точно в тоя форум. Нормално е да има 

съответното количество хора които не харесват филма, стига да не издигат хейта в култ и да се държат сравнително възпитано :)

Ние не ги питаме те що бият негрите :)

Я се замислете и над друг въпрос: колко от вас (включая яростните критикари), имате топките да ви сложат най-отпред на един

бизнес за 200 милиона и да искат от вас десетократна печалба? Като не говорим за бизнес с наркотици или проституция, нали така?

Аз ръководя няколкомилионен бизнес и мога най-откровено да ви заявя на всички, че се възхищавам от Дисни и Абрамс, в чисто бизнес план. Евала.

Тоя е което имам да кажа :)

Като гледам филма, ще пиша повече. Засега само слушам :)

image.jpg

Този пост е редактиран от jabs: 20 декември 2015 - 13:00

FRONT.jpg

#53 CyberGene

CyberGene

Неспасяем

• Mods
  • 3334 Мнения:
  • Инструмент:пиано

Публикувано 20 декември 2015 - 14:31

И все пак си се вързал :) Това не е сериозен блог за кино-критика и ревюта, всичко е за ташак (както може да се разбере още от името), хейтят се всякакви филми на общо основание. Леко инфантилно, леко наивно... Това му е забавното :)

Но пък и аз си признавам, че ако имах някаква религия и някой се подиграе с нея (и с всяка друга), ще ми е трудно да приема всичко с хумор, сигурно и аз щях да се жегна и да покиселея, така че всичко е "равновесно" :)

#54 Evtim Djerekarov

Evtim Djerekarov

Юзрод Небесен

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9221 Мнения:
  • Инструмент:GUITAR, PIANO, VOCAL

Публикувано 20 декември 2015 - 17:19

Колкото и да не обичам хейтърството (а и съм умерен фен на SW), бих казал, че има немалко истина в ревюто на скротума, макар да е попрекалил.

Друго едва ли може и да се очаква, тъй като оригиналният филм е доста старичък, и завръзването на нов възел няма как да не мине през вариант на епизод 4.

Силно се надявам, да излезе, че главните герои нямат роднинска връзка със Семейството, защото тогава ще трябва да прекъсват филма за реклами на перилни препарати. Навярно немалко кахър е имало в очите на Люк, когато е разбрал, че всички тези че*** си е набил, представяйки си сестра си.

Този пост е редактиран от Evtim Djerekarov: 20 декември 2015 - 17:23

Основният закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.
Ние подготвяме един много хубав закон, който ще е много полезен за вас - гражданите, но не смятаме за необходимо да ви го показваме, преди да сме го приели, а и няма нужда да се допитваме до вас за неговото приемане. Иначе сме отявлени демократи и не подкрепяме авторитарните режими, които ограничават свободата на словото на гражданите си.
Карбовски за ЕС и Крим...

К'во се дзвериш, бе?!?

#55 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6817 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 20 декември 2015 - 17:59

В интерес на истината има добри и забавни попадения в хейта. Аз реално се замислих и установих, че ако махне глупавото плюене на общо основание и остави останалите неща ще се получи една много добра рецензия. Но той си знае. Това трябва да се чете след като сте гледали филма!
People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

#56 jabs

jabs

Кулинарен Турист

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1600 Мнения:

Публикувано 20 декември 2015 - 18:33

^^^ Да бе, вярно че се вързах :)

И аз си се чудя защо.... голям човек съм, пък на :)

Не е толкова за конкретния блогър, момчето е казало много истини и за старите серии, а това че стила му

на мен не ми допада в края на краищата си е мой проблем :) Ядосах се по-скоро от доста прочетено напоследък

в нета, който явно се е разделил на две. Съгласен съм че Дисни скъсаха нервите на всички

не-фенове с маркетинговата си кампания, но пък сега обратния удар на хейтърите е масивен и бие не само по последната

серия, а по филма изобщо... аз пък съм така устроен че не разбирам хейтърстването като цяло :)

Абе кво сме го зачесали, това е просто филм, да потретим :)

FRONT.jpg

#57 Георги Тотев

Георги Тотев

музикален инвалид

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1706 Мнения:

Публикувано 20 декември 2015 - 20:24

Сещам, се за сцената на Мел Бруксовия филм ... артиста и критика ....  :greenball:

Този пост е редактиран от Георги Тотев: 20 декември 2015 - 20:24

#58 Heartman

Heartman

Първий Пентатончо

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2401 Мнения:
  • Инструмент:Guitar & Flute

Публикувано 21 декември 2015 - 02:44

Не съм голям фен на 9-то логията (още не е ама ще стане),обаче покрай тоя шум за филма седнахме да гледаме с жената първите шест епизода.Ами от 4,5 и 6 само в 6 реално нещо се случва.

Фен съм на Властелина и Хобит и всякакви рицарски неща, обаче този стил фантастика явно не ме грабва по същия начин.

Това ревю, което е пуснал CyberGene  ме разби от смях.

Със сигурност филма има много фенове по света и каквото и да пуснат като следващи части ще се гледа.

''Until you learn to play what you want to hear, you're barking up the wrong tree'' - Billy Gibbons
"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace" - Jimi Hendrix

http://www.facebook....om/heartman69  

http://www.soundclou...m/jimistevens 

https://www.youtube....ser/Heartman666

https://www.facebook...123908717642260

https://www.facebook...030908/?fref=ts

https://www.facebook...061506/?fref=ts

#59 G.Varbanov

G.Varbanov

Лампи!

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1480 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 23 декември 2015 - 10:44

Stormtrooper JB-007  :hooray:

244e7q1.png

https://dorksideofth...ation-revealed/

#60 jabs

jabs

Кулинарен Турист

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1600 Мнения:

Публикувано 24 декември 2015 - 11:21

Рафо го каза най-добре: като цяло ми хареса :)

Ако реши човек, може да го разкости за какво ли не.

Важното е че има от магията на старите филми. 

Готино преживяване и не съжалявам за петнайсетте кинта :)

FRONT.jpg

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни