Jump to content
Българският форум за музиканти

jabs

Star Wars 7 Official Trailer Released

Recommended Posts

След 3 прегледа на Хобита, Властелина на пръстените, 20 пъти Войните ... все още намирам какво да ми кажат тези филми ... Размисли и страсти!

Да не почваме и с разните "Игри ... " на каквото и да е било!

Редактирано от Георги Тотев

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимият ми кино-хейтър Cinemascrotum с пореден много силен хейт :D Плакал съм със сълзи от смях. За феновете, приемете го с доза хумор и не се връзвайте, той така си храни почти всички филми :)

https://cinemascrotum.wordpress.com/2015/12/19/%D1%80%D0%B5%D0%B2%D1%8E-star-wars-the-force-awakens-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D1%83%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%BD%D0%B8-%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D1%82/

• Like 3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. все още намирам какво да ми кажат тези филми ..

Например? -

това ли? - Спекулациите около сюжета изродиха стотици страници форумни текстове и хиляди безсънни нощи, в които хора-с-пъпки преглеждаха всяко пуснато видео кадър по кадър, само за да зърнат нов детайл, с който да се фукат пред останалите девствени гийкове.

Редактирано от Лими

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Лими:

Не! Всеки разбира по свой си начин! За мен поредицата е изключителна, въпреки хилядите гафове, но ме кара да се замисля! Нещатата "ТАМ" и "ТУК" доста си приличат!

Поздрави!

https://www.youtube.com/watch?v=YR5ApYxkU-U

Фен съм и на Пратчет, Толкин, Адамс, Айзимов, Дилов-баща ... фантастиката си е фантастика и каквото и да покаже все си е "истина и реалност"

P.S. В голямо очакване на War Craft - The Movie ... върл фен на играта!

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слаба работа. Старата песен на нов глас. Ефектите в пъти по-големи. Злодеите в пъти по-неубедителни. Финалът по съветски образец. Продължението през 2017.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^^^ Евгени, най-любезно се опитах да изчета ревюто на кинаджийския скротум и си признавам че не издържах повече от 1/3 :)

Малко инфантилно ми дойде. Хубаво го питат в коментарите "..дали има някаква представа за разликата между „логорея“ и „реторика“ .." :)

Няма лошо всъщност, всеки си търси място под слънцето, а е известно че тия дето не успяват в определено поприще, обикновено стават преподаватели или критици в същото ...

Тия дето са се провалили, обикновено са най-яростните критици :) :) :)

Star Wars е световен кино феномен. Как и защо няма смисъл да се обсъжда точно в тоя форум. Нормално е да има 

съответното количество хора които не харесват филма, стига да не издигат хейта в култ и да се държат сравнително възпитано :)

Ние не ги питаме те що бият негрите :)

Я се замислете и над друг въпрос: колко от вас (включая яростните критикари), имате топките да ви сложат най-отпред на един

бизнес за 200 милиона и да искат от вас десетократна печалба? Като не говорим за бизнес с наркотици или проституция, нали така?

Аз ръководя няколкомилионен бизнес и мога най-откровено да ви заявя на всички, че се възхищавам от Дисни и Абрамс, в чисто бизнес план. Евала.

Тоя е което имам да кажа :)

Като гледам филма, ще пиша повече. Засега само слушам :)

image.jpg

Редактирано от jabs
  • Like 4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак си се вързал :) Това не е сериозен блог за кино-критика и ревюта, всичко е за ташак (както може да се разбере още от името), хейтят се всякакви филми на общо основание. Леко инфантилно, леко наивно... Това му е забавното :)

Но пък и аз си признавам, че ако имах някаква религия и някой се подиграе с нея (и с всяка друга), ще ми е трудно да приема всичко с хумор, сигурно и аз щях да се жегна и да покиселея, така че всичко е "равновесно" :)

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да не обичам хейтърството (а и съм умерен фен на SW), бих казал, че има немалко истина в ревюто на скротума, макар да е попрекалил.

Друго едва ли може и да се очаква, тъй като оригиналният филм е доста старичък, и завръзването на нов възел няма как да не мине през вариант на епизод 4.

Силно се надявам, да излезе, че главните герои нямат роднинска връзка със Семейството, защото тогава ще трябва да прекъсват филма за реклами на перилни препарати. Навярно немалко кахър е имало в очите на Люк, когато е разбрал, че всички тези че*** си е набил, представяйки си сестра си.

Редактирано от Evtim Djerekarov
  • Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината има добри и забавни попадения в хейта. Аз реално се замислих и установих, че ако махне глупавото плюене на общо основание и остави останалите неща ще се получи една много добра рецензия. Но той си знае. Това трябва да се чете след като сте гледали филма!

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^ Да бе, вярно че се вързах :)

И аз си се чудя защо.... голям човек съм, пък на :)

Не е толкова за конкретния блогър, момчето е казало много истини и за старите серии, а това че стила му

на мен не ми допада в края на краищата си е мой проблем :) Ядосах се по-скоро от доста прочетено напоследък

в нета, който явно се е разделил на две. Съгласен съм че Дисни скъсаха нервите на всички

не-фенове с маркетинговата си кампания, но пък сега обратния удар на хейтърите е масивен и бие не само по последната

серия, а по филма изобщо... аз пък съм така устроен че не разбирам хейтърстването като цяло :)

Абе кво сме го зачесали, това е просто филм, да потретим :)

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сещам, се за сцената на Мел Бруксовия филм ... артиста и критика ....  :greenball:

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм голям фен на 9-то логията (още не е ама ще стане),обаче покрай тоя шум за филма седнахме да гледаме с жената първите шест епизода.Ами от 4,5 и 6 само в 6 реално нещо се случва.

Фен съм на Властелина и Хобит и всякакви рицарски неща, обаче този стил фантастика явно не ме грабва по същия начин.

Това ревю, което е пуснал CyberGene  ме разби от смях.

Със сигурност филма има много фенове по света и каквото и да пуснат като следващи части ще се гледа.

https://www.youtube.com/watch?v=R55e-uHQna0

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рафо го каза най-добре: като цяло ми хареса :)

Ако реши човек, може да го разкости за какво ли не.

Важното е че има от магията на старите филми. 

Готино преживяване и не съжалявам за петнайсетте кинта :)

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.