Jump to content
Българският форум за музиканти

jabs

Star Wars 7 Official Trailer Released

Recommended Posts

Един интересен филм онлайн, за Джон Уилямс и записа на музиката към Епизод 7.

После малко посещение в студиото където се смесва музиката и въобще аудио трака.

И хоп, какво виждаме, изотзадзе, както се вика на втори план?

kemper.jpg

Редактирано от jabs
  • Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къф е тоя новобранец бе? Щом нЕма лампи - отивам да си скъсам билата за 18-ти!

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко туита от снощи (премиерата в LA):

...

STAR WARS: THE FORCE AWAKENS is a strong, promising kickoff. As a standalone, I'd rank it #3 in the series.

...

Not going to say much till I see it again but rest assured THE FORCE AWAKENS is the best STAR WARS since 1983...maybe 1980.

...

And without spoiling it, I can say that #StarWarsForceAwakens has the BEST final shot of any Star Wars film. Wow.

Бре, бре,бре.....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино им се е получило :)

И в тоя ред на мисли да си изхейтя :D Направо ми пораснаха на г*за с тоя Star Wars, отвсякъде някой нещо само за това говори... Мисля, че съм единственото дете на света, което още тогава не е харесвало Star Wars и го е намирало за тъпня :D

Край на хейта, пожелавам ви да е як филм и всички фенове да се изкефите на макс :)

• Like 3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооо, чай ся :)

Тепърва ше ти растат на г*за, щото се очертава да е трепач серийката, която означава след нея минимум още две :)

Въпреки че съм от чистокръвните фенове, никога не се обиждам ако някой се гаври с мене или с филма, или с двете заедно.

От няколко месеца у нас на сядане и ставане ме скъсват от майтапи и зевзеклъци, та съм свикнал :) Това е просто един филм все пак....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... но най-великия :)

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че съм единственото дете на света, което още тогава не е харесвало Star Wars и го е намирало за тъпня :D

Е, аз съм вторият, който никога не се изкефи на този филм и винаги умирах от скука, когато съм се опитвал да го гледам!

Ама няма нищо лошо да му се кефят хората - аз сигурно съм "изкривен" :blush:

Сетих се за една случка от преди 5-6 години. Беше топла есен и аз бях с приятели в една софийска градинка с велосипед. Посвирихме, попийнахме и по едно време се събуждам посред нощ сам - на една страна китара на друга бутилка, а пред мен самият ДАРТ ВЕЙДЪР, седнал с кръстосани крака  пред мен. Аз механично извадих мобилният телефон и с простата му камерка направих две-три снимки след което пак си заспах сладко. Събудих се призори олян-залян - китара на една страна, бутилка на друга, а от велосипеда ни следа. Прибрах се пеша и толкова. След няколко дена случайно преглеждах снимките в телефона и паднах от изненада. Бях забравил за ДАРТ ВЕЙДЪР, но телефонът ми - не! Показвах ги тези снимки на мои приятели и те не можеха да повярват. Опитахме се да разгадаеме "мистерията" и стигнахме до извода, че този може би е фен, който се е снабдил с костюм на ДАРТ ВЕЙДЪР и само сред нощ го облича и се разхожда из града. 

Сега ме е яд, че затрих тези снимки, но - вервайте ми! :greenangel:

Редактирано от Лими
  • Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е обикновен крадец на колела, който се маскира като Дарт Вейдър, за да не го разпознаят :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло съм доволен от еп.7, но ще го обсъдим като успеят да го гледат всички фенове.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да разкривам нищо от сюжета, за да си го гледа всеки фен.

Иначе относно филма бих казал:

- Прекрасно 3D, както по време на космическите битки, така и при дуелите и дори статичните сцени, които изглеждат велико.

- Камерата вече се движи малко по-ниско до земята, когато снима главната героиня в гръб, което може и да се хареса на мъжката част на аудиторията, а и е в крак с мейнстрийм тенденциите в холивудското кино.

- От студиото са успели да запазят "онзи" малко макетен и "почти реалистичен", малко приказен вид на летателните апарати и инсталациите, което е готино, защото е си е традиционно за филма.

- Хилядолетният сокол вече бръсне водата и я разплисква, когато каца, което на 3Д е изключително яко :D.

- Макар малко по-мейнстрийм, филма за щастие запазва немалко от оригиналната атмосфера.

Засега, толкова.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да съм в тон, въпреки че по сериозни извинителни причини още не съм гледал филма:

image.jpg

Титаниев скелет, японско производство.

Една от 100 произведени.

Седи ми зад гърба в офиса :)

ПП: Подарък за една Нова Година от съпругата и дъщерята. На митница някакъв митничар не могъл

да проумее какво е това и накрая го обмитил по тарифа за играчки, а на документа от митницата пишеше:

" Черно Барби". Няма майтап.

Редактирано от jabs
  • Like 4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- за видеото по-горе - абе трябваше и кабинетите им да са Vader !!!

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.