Към съдържанието

Снимка

Star Wars 7 Official Trailer Released

• Please log in to reply
119 отговора на тази тема

#1 jabs

jabs

Кулинарен Турист

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1600 Мнения:
  • Инструмент:Китара, Поялник, Тирбушон

Публикувано 28 ноември 2014 - 19:30

Аз съм израснал с първата трилогия... и съм фанатичен фен.

Любопитни са ми вашите коментари за трейлъра. Колкото и да е кратък, дава някаква представа какво ни чака.

Този пост е редактиран от jabs: 28 ноември 2014 - 19:31

FRONT.jpg

#2 Георги Тотев

Георги Тотев

музикален инвалид

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1706 Мнения:
  • Инструмент:каси с бира

Публикувано 28 ноември 2014 - 19:47

Щом Хилядолетния Сокол е там има какво да се очаква :). Въпреки, че съм малко скептичен понеже Дисни студиос го е правило! Но пък съм фен на трилогията им за Карибските пирати ... абре ще се гледа какво да се прави  :hooray:

Спрете Земята, искам да слезна!
По-лесно е да се научиш да играеш билярд с кубчета, отколкото да обясниш на идиот елементарно нещо!
Китарата на рамо не те прави китарист! - брат Игнат
"From all the things i lost i miss my mind the most!" - Марк Твен

#3 G.Varbanov

G.Varbanov

Лампи!

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1477 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 28 ноември 2014 - 20:12

Ще се гледа на кино. 4 5 6 ме е нямало, че да ги хвана на големия екран, но 1 2 3 ги гледах с кеф. Аз не деля поредицата на две както правят повечето фенове, на мен ми харесват всички. Гледам, че са се опитали да върнат атмосферата от първите, дано успеят. Малко бях скептичен, когато разбрах, че Disney са купили правата, но ще видим какво ще излезе от цялата работа. Трейлъра ме настойва оптимистично. 

Първоначално си викам: "Кое лапе не издържа, че пусна трейлъра веднага тук?" - а тя каква била работата :>>>>>

Аз съм отраснал с това, хвърли едно око и на него: 

Този пост е редактиран от G.Varbanov: 28 ноември 2014 - 20:13

#4 Parni_Valjak

Parni_Valjak

Soundman ltd - The Professional Solutions Provider

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4548 Мнения:
  • Инструмент:МОЗЪК REVOX TEK FLUKE HP

Публикувано 28 ноември 2014 - 20:17

Едно знам със сигурност. Ще трябва да се инсталира ATMOS ... Някой да препоръча ново КТБ за обиране?

Rumen Kolarov:   Както винаги инж. Манов е прав!

eCJph5P.png

1.If You Think A Good Technician is Expensive, Try A BAD Onе !  2.If you have to ask the price, you can't afford it. biggrin.gif

3.ДА ПИЕМ ЗА ТОВА: ЖЕЛАНИЯТА ДА НИ СЪОТВЕТСТВАТ НА ВЪЗМОЖНОСТИТЕ! (Кавказка пленница)

4."е" на "х"-та и да го плашиш с диференциране едва ли му пука на аргумента... (Telerig)

5." ДА РАБОТИМ НЕ САМО С РЪЦЕ , НО С УМ И СЪРЦЕ" (Басурендер) 6.Сега е епохата на Гангнам Стайл, АйПад, АйФон и АйСиктир...( patient)

7.Другаря Кире- "Инженерите със вкус, пипат само ток и блус...." 8.Като не можеш, най-лесно е да кажеш, че не искаш. (docc)

9.“It’s an unfinished job, looking for high quality audio. It never finishes.”-Rupert Neve   10.Fingers On Strings, Hands On Faders, Music On Tape.

11.musicman: Колкото по глупави въпроси задаваш, толкова е по-малък шансът, отговорите им да ти харесат. Забележи, не да ти помогнат, а да ти харесат.

#5 presly

presly

вдетиняващ се дЪртанян

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1218 Мнения:
  • Инструмент:китара, мишпулт, компютър

Публикувано 29 ноември 2014 - 02:16

ми-и-и, то аз мотор имам....

Life sucks. Make it swallow.

#6 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6815 Мнения:

Публикувано 29 ноември 2014 - 09:22

За момента съм скептичен, най-вече към сюжета.
People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

#7 synchu

synchu

Sandman The Dreamcatcher

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6916 Мнения:
  • Инструмент:Не свиря-само зяпам тук:D

Публикувано 29 ноември 2014 - 10:14

Кой ти гледа сюжета? Нали ще пада тупаник, ще има джедаи и екс-уинг файтъри, добрите срещу лошите, наши срещу ваши ... На кой му трябва сюжет въобще? :D starwars.gif
"Guitar is the easiest instrument in the World to play badly" - Andres Segovia
"Если долго смотреть на луну, можно стать идиотом" - Ген.Иволгин, Михалыч
Patience, n. A minor form of despair, disguised as a virtue...it's kind of ironic that good health is merely the slowest possible rate at which one can die
Most(not all, with the advent of CMI's) musical instruments, and the poor bastards cursed with playing them, are integrated human controlled sound pressure transduction systems...
The tone is 62.5% the player, 33.456% the amp, 3.88699% engineering skill and 2.48827789749% down to whether venus is in capricorn and a dwarven-goblin-fish-monster walks counter clockwise around a mandrake root at midnight...
"The misinformation on this site is really approaching legendary proportions."
http://soundcloud.com/synchu май беше

#8 bluelemon

bluelemon

Mithrandir

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1394 Мнения:

Публикувано 29 ноември 2014 - 11:07

Оуйееее  :metalist:

"The thing about gear is that if I have a shitty amp or a good amp, in general I’m still going to sound like me."

-Richie Kotzen
"If I had any words of wisdom, I would just say that transcription is really the key to everything."

-Scott Henderson

"Improvisation happens in the mind. It doesn't happen in the fingers. If you create something in your mind and you can't play it in that moment, it doesn't make the creation any less valid."

-Greg Howe

"Life's too short to drink bad coffee"

-Unknown

#9 miro2bg

miro2bg

нормален идиот

• Members
  • PipPipPipPip
  • 808 Мнения:
  • Инструмент:правоъгълен

Публикувано 29 ноември 2014 - 14:12

Дано да има силни сцени като тази:

Всеки може да намаже жена с ягоди и сметана!
БЪДИ БЪЛГАРИН! Намажи я с боб и лютеница!

#10 jabs

jabs

Кулинарен Турист

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1600 Мнения:
  • Инструмент:Китара, Поялник, Тирбушон

Публикувано 29 ноември 2014 - 14:33

^Eeeee... култовото :

"I love you ..."

"I know... "

Толко да съм бил луд едно време, като хлапе вкарах в кино Сердика един стар касетофон Хитачи и записах с микрофона Империята от-до. Целия звук на две сини 60-минутни касетки Филипс. Още ги пазя :)

Тогава нямаше дивидита, блурей, на баба му фърчилото и подобни.

Бях научил целия звук на филмите, със звуковите ефекти барабар го имитирах.... после 90 и някоя изкрънках наште да купят едно видео VHS

и майка ми на връщане от една командировка в Африка донесе една "оригинална" касета на Джедаите. Бая време беше преди премиерата в България.

Значи не знам колко микрона е била лентата, но след няколко месеца беше наполовина дебела. Целия клас се събирахме след училище у нас и гледахме ококорени като жабета...

За мен и моето поколение със сигурност всяка нова серия е гавра с оригинала. Втората трилогия отделно, си е провал отвсякъде, триумф на CGI и over-egoto на Лукас.

В известен смисъл, добре че продаде Лукасфилм. Дори и Дисни да се провалят, няма да е с такъв гръм и трясък като брадатия дебелак, мир на праха му (шегувам се разбира се). :)

Гледам го тоя трейлър със смесени чувства... само една секунда със Сокола в комплект с легендарното Интро на Джон Уйлямс и ме побиват тръпки. 

Дано и по-младите читатели на тоя форум след 20-30 години, да имат нещо което да може да ги накара да се чувстват пак хлапета. Като го видят и чуят,

да ги свива по лъжичката и да си бъркат в джобовете за последните стинки за билетче...

Разчуствах се, ша прощавате :) Дано 7 да не е ТВЪРДЕ комерсиална боза. И на МАЛКО от стария дух ще съм доволен. Аз поне ще го чакам с онова

детско нетърпение което само емоциите на определена възраст оставят. Въпреки че дъртака в мене е скептичен, или пък именно затова де :)

FRONT.jpg

#11 spd7693

spd7693

Барон от Ада

• Members
  • PipPipPipPip
  • 510 Мнения:
  • Инструмент:вокал

Публикувано 29 ноември 2014 - 16:36

Нека не приказваме за нероден Петко. Да го гледам първо и тогава ще се изкажа. Гледах 2 и 3 на кино и още изживявам това усещане. Всяка година ходя на кино поне веднъж. (Съжалявам, но за възрастта ми това си е за хвалене по мои осмотрения.)

#12 Георги Тотев

Георги Тотев

музикален инвалид

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1706 Мнения:
  • Инструмент:каси с бира

Публикувано 29 ноември 2014 - 19:43

@jabs : По-добре не може да се каже! Особено за Сокола, за съжаление не знам кой ще изиграе по-добре Хан Соло от Индиана Джоунс  :greenball:

Спрете Земята, искам да слезна!
По-лесно е да се научиш да играеш билярд с кубчета, отколкото да обясниш на идиот елементарно нещо!
Китарата на рамо не те прави китарист! - брат Игнат
"From all the things i lost i miss my mind the most!" - Марк Твен

#13 spd7693

spd7693

Барон от Ада

• Members
  • PipPipPipPip
  • 510 Мнения:
  • Инструмент:вокал

Публикувано 30 ноември 2014 - 00:58

^

Точно той ще го играе. Лея и Люк също ще са старите актьори. Само това знам със сигурност.

#14 Evtim Djerekarov

Evtim Djerekarov

Юзрод Небесен

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9221 Мнения:
  • Инструмент:GUITAR, PIANO, VOCAL

Публикувано 30 ноември 2014 - 01:01

Намирисва ми на пуканки, макдоналдс, кока кола и компютърни ефекти. Ще видим.

Основният закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.
Ние подготвяме един много хубав закон, който ще е много полезен за вас - гражданите, но не смятаме за необходимо да ви го показваме, преди да сме го приели, а и няма нужда да се допитваме до вас за неговото приемане. Иначе сме отявлени демократи и не подкрепяме авторитарните режими, които ограничават свободата на словото на гражданите си.
Карбовски за ЕС и Крим...

К'во се дзвериш, бе?!?

#15 Parni_Valjak

Parni_Valjak

Soundman ltd - The Professional Solutions Provider

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4548 Мнения:
  • Инструмент:МОЗЪК REVOX TEK FLUKE HP

Публикувано 30 ноември 2014 - 11:10

X2SUIzg.jpg

Rumen Kolarov:   Както винаги инж. Манов е прав!

eCJph5P.png

1.If You Think A Good Technician is Expensive, Try A BAD Onе !  2.If you have to ask the price, you can't afford it. biggrin.gif

3.ДА ПИЕМ ЗА ТОВА: ЖЕЛАНИЯТА ДА НИ СЪОТВЕТСТВАТ НА ВЪЗМОЖНОСТИТЕ! (Кавказка пленница)

4."е" на "х"-та и да го плашиш с диференциране едва ли му пука на аргумента... (Telerig)

5." ДА РАБОТИМ НЕ САМО С РЪЦЕ , НО С УМ И СЪРЦЕ" (Басурендер) 6.Сега е епохата на Гангнам Стайл, АйПад, АйФон и АйСиктир...( patient)

7.Другаря Кире- "Инженерите със вкус, пипат само ток и блус...." 8.Като не можеш, най-лесно е да кажеш, че не искаш. (docc)

9.“It’s an unfinished job, looking for high quality audio. It never finishes.”-Rupert Neve   10.Fingers On Strings, Hands On Faders, Music On Tape.

11.musicman: Колкото по глупави въпроси задаваш, толкова е по-малък шансът, отговорите им да ти харесат. Забележи, не да ти помогнат, а да ти харесат.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни