Jump to content
Българският форум за музиканти

jabs

Star Wars 7 Official Trailer Released

Recommended Posts

Аз съм израснал с първата трилогия... и съм фанатичен фен.

Любопитни са ми вашите коментари за трейлъра. Колкото и да е кратък, дава някаква представа какво ни чака.

http://youtu.be/OMOVFvcNfvE

Редактирано от jabs
  • Like 5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом Хилядолетния Сокол е там има какво да се очаква :). Въпреки, че съм малко скептичен понеже Дисни студиос го е правило! Но пък съм фен на трилогията им за Карибските пирати ... абре ще се гледа какво да се прави  :hooray:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се гледа на кино. 4 5 6 ме е нямало, че да ги хвана на големия екран, но 1 2 3 ги гледах с кеф. Аз не деля поредицата на две както правят повечето фенове, на мен ми харесват всички. Гледам, че са се опитали да върнат атмосферата от първите, дано успеят. Малко бях скептичен, когато разбрах, че Disney са купили правата, но ще видим какво ще излезе от цялата работа. Трейлъра ме настойва оптимистично. 

Първоначално си викам: "Кое лапе не издържа, че пусна трейлъра веднага тук?" - а тя каква била работата :>>>>>

Аз съм отраснал с това, хвърли едно око и на него: 

Редактирано от G.Varbanov
  • Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно знам със сигурност. Ще трябва да се инсталира ATMOS ... Някой да препоръча ново КТБ за обиране?

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми-и-и, то аз мотор имам....

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента съм скептичен, най-вече към сюжета.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ти гледа сюжета? Нали ще пада тупаник, ще има джедаи и екс-уинг файтъри, добрите срещу лошите, наши срещу ваши ... На кой му трябва сюжет въобще? :Dstarwars.gif

• Like 6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да има силни сцени като тази:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Eeeee... култовото :

"I love you ..."

"I know... "

Толко да съм бил луд едно време, като хлапе вкарах в кино Сердика един стар касетофон Хитачи и записах с микрофона Империята от-до. Целия звук на две сини 60-минутни касетки Филипс. Още ги пазя :)

Тогава нямаше дивидита, блурей, на баба му фърчилото и подобни.

Бях научил целия звук на филмите, със звуковите ефекти барабар го имитирах.... после 90 и някоя изкрънках наште да купят едно видео VHS

и майка ми на връщане от една командировка в Африка донесе една "оригинална" касета на Джедаите. Бая време беше преди премиерата в България.

Значи не знам колко микрона е била лентата, но след няколко месеца беше наполовина дебела. Целия клас се събирахме след училище у нас и гледахме ококорени като жабета...

За мен и моето поколение със сигурност всяка нова серия е гавра с оригинала. Втората трилогия отделно, си е провал отвсякъде, триумф на CGI и over-egoto на Лукас.

В известен смисъл, добре че продаде Лукасфилм. Дори и Дисни да се провалят, няма да е с такъв гръм и трясък като брадатия дебелак, мир на праха му (шегувам се разбира се). :)

Гледам го тоя трейлър със смесени чувства... само една секунда със Сокола в комплект с легендарното Интро на Джон Уйлямс и ме побиват тръпки. 

Дано и по-младите читатели на тоя форум след 20-30 години, да имат нещо което да може да ги накара да се чувстват пак хлапета. Като го видят и чуят,

да ги свива по лъжичката и да си бъркат в джобовете за последните стинки за билетче...

Разчуствах се, ша прощавате :) Дано 7 да не е ТВЪРДЕ комерсиална боза. И на МАЛКО от стария дух ще съм доволен. Аз поне ще го чакам с онова

детско нетърпение което само емоциите на определена възраст оставят. Въпреки че дъртака в мене е скептичен, или пък именно затова де :)

• Like 5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека не приказваме за нероден Петко. Да го гледам първо и тогава ще се изкажа. Гледах 2 и 3 на кино и още изживявам това усещане. Всяка година ходя на кино поне веднъж. (Съжалявам, но за възрастта ми това си е за хвалене по мои осмотрения.)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jabs : По-добре не може да се каже! Особено за Сокола, за съжаление не знам кой ще изиграе по-добре Хан Соло от Индиана Джоунс  :greenball:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

Точно той ще го играе. Лея и Люк също ще са старите актьори. Само това знам със сигурност.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намирисва ми на пуканки, макдоналдс, кока кола и компютърни ефекти. Ще видим.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

X2SUIzg.jpg

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.