Jump to content
Българският форум за музиканти

Сингбеци


salt

Recommended Posts

Ако някой знае сайт/ове откъдето може да се теглят БЕЗПЛАТНИ качествени симбеци, моля да го напише.Ще съм благодарен !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

^ singback се пише или още по-популярното наименование е караоке.

Въпреки, че е възможно да има и музиканти, които да правят пеещи торби :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Почти няма!

Казвам ти го защото с това се занимавам, и разбирам че не случайно се плаща за такова нещо. Понякога може да извадиш късмет с някое ЩО ГОДЕ приличащо на оригинала...

 

ето ти 1 линк:

 

http://www.midisite.co.uk/

 

но не давам гаранция!

Редактирано от starfish
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май човекът имаше предвид не мидита, а готови мп3-ки. Такива има в е-муле например - излизат по много, когато напишеш karaoke. Доста от тях са оригиналните 1 към 1 парчета, но без вокали (някои имат само беквокали, яко, а:). Обаче качеството на звука е такова, че стават само за репетиция - компресирани са (и дори прекомпресирвани) със стари кодеци на по 128 (има и по-малко) битрейт. А все пак има и с по-висок - но е антикварна рядкост (поне при мен, макар че имам над 200 такива парчета свалени - само към 10-тина са наистина добри и стават за професионална работа). Затова аз лично предпочитам да си правя сам инструменталите - макар че отнема време и ме мързи... Ама който може - наистина това е по-добре, отколкото да теглиш (тя връзката там е бавна, знаете) и накрая да разбереш, че детските ти мечти са съкрушени...

Редактирано от rusnaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

естествено зависи какво търсиш. Това, което ми трябва на мен, ми излиза, когато напиша "караоке". CD+G файлове. Това, което съм изтеглил досега звучи прилично и не е миди...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то и в гугъл да напишеш "караоке" и "CD+G" ще ти излезнат хиляда препратки.....нали погледнах какво има....има, но е несравнимо по-малко като количество от която и да е P2P мрежа - достатъчно е да направиш сравнение между едното и другото с инструменталите на някоя популярна група или изпълнител - на твоето място ще намериш най-много 5-6 неща (че и по-малко)...а на другото може да се снабдиш с 20 и нагоре... :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 11 months later...

Ето един Русский саит с много русски и западни инструментали mp3(по русский се наричат минусовки) Всичко без пари.

А ко има проблеми пишети, ще помогна.

http://www.plus-msk.ru/search.php :)

Редактирано от vitalii
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.