Jump to content
Българският форум за музиканти

Alexandra Zerner - 9 Stories


Aquarelle

Recommended Posts

С огромно удоволствие и вълнение искам да ви съобщя, че дебютният ми солов инструментален албум "9 Stories" вече официално е факт и е наличен в iTunes! :)

 

Така че, ако сте почитатели на китарно-ориентиран инструментален прогресив рок с неокласически елементи, то посетете този линк и ако ви харесва моето творчество, можете да си купите албума ми и да ме споменавате с добро насетне :)

 

Очаквам вашите коментари!

 

 

П.П. Някой и друг "like" на facebook страницата ми и/или абониране за YouTube канала ми (линковете в подписа ми) никак няма да са ми излишни, а вярвам, че ще останете доволни, ако албумът ви е харесал ;)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..Идеален ден за лов на рибка бананка - любимия ми разказ от сборника ... браво .. иначе мога само да те похваля за това , което си свършила , е ..имам някой забележки относно микса на нещата , но ... карай ... важното е , че действаш смело , твориш и се развиваш ..желая ти успех , духовна скитнице ... Цеко  :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и желая успех!

Много искам да го чуя, но имам алергия към ITunes и след 10-годишно прекъсване нямам планове да го ползвам отново, дори за най-желана музика (пък и всичко съм си намирал другаде). Сложи го на поне още едно място - знам, че си Mac-head и други места не са ти минали през ум, но ще намериш повече публика ако предложиш и алтернатива [emoji106]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е... тъкмо щях да пускам новите линкове, но благородно съм била изпреварена :) Благодарности към всички! :)

 

@zanev 70 - любопитна съм за нещата, които не ти харесват по микса, тъй че ако желаеш, сподели ги - било тук, било лично - както прецениш :) Смятам, че би било градивно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Пропуснала съм темата, но не и албума. Срещнах една истинска звезда, възхищавам се на творческия потенциал на Александра Зернер!  Няма дя правя рецензия на всяка нейна композиция, музиката й е твърде многопластова, дълбока и сложна и магнетично завладяваща!

 

Поздрави и много успехи!

 

:)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.