Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
Ivan Anastasov

Нов клип - Иван Анастасов

Recommended Posts

Скъпи приятели, имам удоволствието да ви представя новия си клип на последната си песен - "Супер секси" ! Желая ви приятно гледане !!! http://www.youtube.com/watch?v=sFFg37p0HRY

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By vihro
      Софийска поп-рок група търси клавир и бас. Полът на въпросните е без значение, но хора работили с банди, пеещи и сценични, около 30-те, ще са с предимство.
      За контакт само и единствено на посочения телефон: 0988 74 34 64
      Вихрен
    • By Kirilov_guitar
      Здравейте.

Оборудван китарист търси действаща банда ИЛИ хора за сформиране на такава.

Стилова ориентация: alternative rock, indie rock, experimental, pop.

Понеже не ми се иска да изреждам любими чужди банди като насока, ще спомена няколко родни, които са добре познати: Babyface Clan, Jeremy?, Panican Whyasker, Остава, Blush...

Не става въпрос за опит за превземане на класациите, просто да правим качествена музика на високо ниво и да ни е приятно. И все пак: ако идеята ви е да се прави репетиция веднъж месечно или по-рядко, не съм вашият човек. Очаквам и се надявам да се намерим с хора, на които им/ни се свири често и се чувстваме добре в компанията си, пък току виж се получи нещо смислено.

Поздрави и пишете! 
    • By Ivan Anastasov
      Скъпи колеги и приятели, имам удоволствието да ви представя новата си песен - "Не спирай". Нейните теми са вярата, мечтите, волята и желанието да се борим, за да сбъднем най-големите си желания. Лично аз смятам, че е хубаво повечето песни да носят послания и текстове, които да вдъхновяват и да карат хората да се замислят. Това разбира се не означава песента да е скучна или мелодията да е вяла. Поздравявам всички ви с последното ми парче и ви желая много музикални успехи, вдъхновение и късмет в нещата, с които се занимавате !
    • By Angela Hristova
      здравейте аз съм от софия пея в стил - поп рок,евъргрийн,кънтри джаз. спешно търся пианист или китарист предпочитам пианист по възможност да са от софия,за работа в чужбина.казвам се ангела,до скоро

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.