Jump to content
Българският форум за музиканти

въпрос за практис пад Стаг


Recommended Posts

Това е редактация на предното, защото нещо се бъгна. В сайта на Динакорд ми излизат няколко магазина на Yamaha и един на Техномаркет. А колкото до този на Камертон там ми показва само един пад, на който никаде не му пише марката. За всеки случаи искам да попитам дали наистина самоделките са толкова добри колкото тези от магазините за да знам дали в събота да се разкарвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Айде, прегледай я сега и после ако имаш въпроси-питай :thumbs_up:

Сайтовете на магазините са само информативни,обаждай се по телефоните или ако си от София се разходи до всеки един , виж какво има в наличност и пробвай.

Редактирано от vihro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От София съм и в сряда или в събота най късно ще се разходя. Ако не беше ти сигурно щях да си чакам до догодина.

П.С. Голем пич си :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми се нави да ми прави цял комплект падове обаче му трябват размери ако някои може да помогне моя : P

 

Размерите няма нужда да съвпадат с реалните - все пак и 16" пад да ти направи, идеята е да го удряш само по средата, а отскока ще е все същия :) Моя практис пад е с диаметър 20см и това е напълно достатъчно ако няма външен обръч (пр. като на истински барабан) ... ако ще ти ги прави с обръчи, по-добре да са малко по големички - 25-30см (съответно съобразени с точния диаметър на обръчите които ще купуваш). Всъщност има смисъл от обръч само на пада, който ще ти служи за соло барабнче, и то ако искаш да упражняваш рим-шотове.

Редактирано от iffo1024
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.