Jump to content
Българският форум за музиканти

въпрос за практис пад Стаг


Recommended Posts

  • Отговори 82
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

moderator down, moderator down, call for backup!!! B)

 

ма то верно имало бутон рипорт вече, бах мааму, Рафо и компания бързо действат :godbless: , са е времето да мъ рипортните аку ни въ кефьъ:)

 

btw по темата НЯМА пад дето да е като истински барабан, забравяте за такава ситуация, трябва ти нещо дето наподобява па дори и бегло и което ти е удобно, аз имам такова правено и съм доволен :read: иначе стига глезотии, хилките вършат чудесна работа от опит знам, препоръчвам golden cup :rolleyes:

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ напълно подкрепям !

Моят пад е направен от подложка за мишка,закована за гума :godbless: Рибаунда не е много голям,но аз предпочитам така,защото ръцете и самото усещане за връщането на палката ствават по силни :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем аз мислех да си правя ма нямам гума подходяща. един обущар ме прати да диря в кв Свобода ма не ми се разкарва до там за гума някакси :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами - взимай подложка за мишка и си я сложи на масата например ! Бъди Рич,Денис Чембърс и куп други светила препоръчват упражнения да се правят в/у възглавници за да няма никакъв рибаунд !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то хубаво ма как се тренира тремоло на възглавница ми е интересно. така де каквото било, било купих го и съм щастлив :happy: . в райзинг форса и навсякъде другаде бяха свършили и щели да карат след месеци, така че се метнах на тфа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то хубаво ма как се тренира тремоло на възглавница

Като свиириш двойни удари с двете ръце,демек свириш го бавно и отчетливо.;)После като седнеш на барабанче не можеш да си видиш ръцете,толкова са бързи :P

Коко имам същия пад като твоя,но не мога да се похваля със същата амортизираност като на твоя.Не съм свирил на него от месец,ама за това пък надувам главата на майка ми и след като си легне към 10:30. :D

Очаквайте скоро да ме изритат от вкъщи и да си търся нов дом :D

Редактирано от bonzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз до сега не съм виждал по-евтин и същевременно по-удобен (примерно) пад от самоделния такъв. И наистина "подлогите за мишки", хеле пък скъпите, са просто двулики, ако ме разбирате. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то хубаво ма как се тренира тремоло на възглавница ми е интересно.

Бе човече, ти ако ползваш само кожата за да напраиш тремоло, напрао си загинал....требе и малко китка да се сложи <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"требе и малко китка да се сложи" - демек да се положат цветя :metalist::D

 

 

Последното ми творение в офиса е от вътрешна гума от някакъв камион и е невероятно. Смятам тези дни да пусна снимка тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то хубаво ма как се тренира тремоло на възглавница ми е интересно.

Бе човече, ти ако ползваш само кожата за да напраиш тремоло, напрао си загинал....требе и малко китка да се сложи ;)

Хахахаха, момчетаааа, как така тремолце без дръвце! Ми нали отнякъде трябва да отскочи тая палка бе! С'а ако тренирате single-stroke редко тремоло, ок. Ама 2-ките за тремоло си искат баш подскока на палката.

Ако нещо греша, моля, дайте линк за видео, на което някой пич прави ТРЕМОЛО НА ВЪЗГЛАВНИЦА.

За 2-ките е ясно, че трябва и във въздуха да ги правиш. Но не говорим за тремоло, а само за редуване, било то по-бързо или по-бавно. При тремолото вече се иска да удариш само веднъж, не два пъти от ръката. Вторият удар се получава от натиска, който си упражнил в/у палката, след като тя тръгне да отскача от КОЖАТА/ДЪСКАТА/ГУМАТА, etc.

Приемам сек'ви критики, моля, поправете ме, ако греша някъде.

 

xxxx се намира в центъра на София, близо до х-л "Шератон", зад банка ... май беше БулБанк. Улицата е успоредна на "Мария Луиза" ("Витоша"), по посока обратна на тази към "Шератон". Успех!

 

За падовете ... действително няма реална алтернатива на опъната на корпус кожа, но все с нещо ще повлияе тренингът на таквоз изделие. Я по-добре, я по-зле. Отскокът може и да ви е*е китките яко. Въпрос на избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.