Jump to content
Българският форум за музиканти

Избор на дист


vovcho

Recommended Posts

RTFM...хм.... пак казвам зависи от дистовете.

Според мен (лично мнение :lol: ), Метълзоуна винаги звучи зле....но т'ва е въпрос на вкус нъл тъй ;)

Разбира се :lol:;):pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 225
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Извинявам се че се бутам при китаристите. ;)

 

И на мен никога не ми е харесвал Метъл Зон-а, докато веднъж не го слушах директно в пулт със Sans Amp GT2 след него. Звучеше убийствено добре, което пък иде да покаже, че всяка джаджа има приложение в комплект с друга такава, ама коя точно никой не ти казва. . . . .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми вчера бях при един пич които си е купил цял куфар с камиончета БОС. тва....как се казваше......абе като куфарче и кат го отвориш те са наредени вътре. бяха така : digital reverb > digital delay > chorus > MT2 > compressor > noise reduction. обаче след тия сички длаверки имаше включен behringer di-box кат на налбантов. когато изключих кабинет симулацията на ди-бокса стана кофти звука. през ди бокса звучи като през процесор, супер модулирано и с друга динамика. обаче без него......нещо не се връзваше с пейзажа. така че дет казахте тва че всяка джаджа си има допълнение е вярно. МТ 2 не звучи толкова добре без кабинет симулация /макар че тази на бехрингер е доста изкуствена и модулирана/. не знам, но според мен този МТ2 е направен точно за такова свирене - с много обработка след дистра. просто едно звено от веригата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре това е много хубаво. Ама препоръчайте ми нещичко. За дистовете в Райсинг форс нищо не казахте. А това за Налбантов нещо не съм сигурен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре а за диста на Ибанец нещо няма ли да кажете. Щото доста ме грабна и той. А пък ми е по-изгодно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре а за диста на Ибанец нещо няма ли да кажете. Щото доста ме грабна и той. А пък ми е по-изгодно.

Дюд, абе ти луд ли си ;) т'ва съвсем в кръга на майтапа! Ами че ти си си го казал? К'ви съвети, к'ви пет лева?

Щом ти харесва диста на Ибанез, кефиш му се, грабнал те е и не'нам си к'ви още отношения си имате с него - взимай го, к'во ни гледаш блоговете и излиянията тук? Всеки си има различен вкус.

Аз мога да ти кажа, че Soldano GTO Supercharger e super як педал -вервай ми, ама първо е 2-3-400 евро и второ трябва да се разходиш до Германия най-малко, за да го чуеш!

Кат ти харесва нещо си го взимаш и т'ва е. Нали ти си свириш, с твоите уши си го слушаш и т.н. ;)

Айде и рок'н'рол форевър :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото какви дистове има наистина в xxxx, понеже и аз си търся. Имате ли представа кой внася Boss в BG, защото ме интересува Boss DS 2

boss_ds2_turbo_distortion_pimx_103959.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото какви дистове има наистина в xxxx, понеже и аз си търся. Имате ли представа кой внася Boss в BG, защото ме интересува Boss DS 2

boss_ds2_turbo_distortion_pimx_103959.jpg

Абе кой внася Boss не знам, ма в Про Мюзик-а винаги има босове и то доста.

В xxxx дистовете не ме кефят. Слушах веднъж един и беше некъф гаден. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кой внася Boss не знам, ма в Про Мюзик-а винаги има босове и то доста. :)

 

А това къде се намираше точно, не беше ли на ул. Поп Богомил или нещо такова ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кой внася Boss не знам, ма в Про Мюзик-а винаги има босове и то доста. :)

 

А това къде се намираше точно, не беше ли на ул. Поп Богомил или нещо такова ?

Поп Богомил 16

ама нaй- ще ти е лесно да влезеш в сайта им www.promusic.bg и от опцията e-mail, да им пишеш. Човека е доста отзивчив :) Каквото те интересува и ще разбереш :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Thanx за инфо-то. Влязох в сайта и това, което имат изглежда доста добре :godbless: И има въпросния Boss DS 2 и други неща които ме интерсуват. Ще намина от там до два-три дни.:)

Редактирано от Angry Samoan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.