Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво мислите за това?


freemind

Recommended Posts

  • 4 years later...

Това е чист синтпоп, не знам колко си барал с мелодайна ама вокалните ти умения са изключително типични за този стил, слушал съм някой изпълнители които звучат точно като теб, само дето записите им са по-излъскани и хубаво смесени. Ужасно е смесено, аз лично някой фрази бих ги изпял отново малко по-силно, или бих се позанимавал повече с автоматизацият на усилването и компресорите. На моменти не се разбира. Не знам дали това е кавър или авторска песен, но на мен много ми хареса, жалко че е толкова къса или недовършена. Темата е брутално стара, но не можех да не се обадя във връзка с готина синтпоп песен. Пък и има някакъв шанс във Вселената да ми прочетеш поста : ) Дано не си се отказал... За някой стилове като рок, комерсиален поп от тия лигавите по разни конкурси по телевизията не ставаш, както и малко хора които правят типичен синтпоп не стават, и дори не биха се опитали защото не се интересуват от това, но за този стил си типичен представител, казвам го като човек който слуша предимно уейв музика и нейните производни. Явно когато си пускал темата предимно по-рок или поп настроени хора са чули песента и не са искали да те засягат че не ставаш за пеене, защото сигурно това са си помислили, защото не са свикнали с нашата музика и не знаят много какво е прието в нея. Та за това и нула постове. А за тебе ако не си се отказал, може би съм те чувал по DigitalGunfire без да знам, че си българин : )))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.