Jump to content
Българският форум за музиканти

Латенция и ASIO драйвери


Black Bird

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

KX форевър! :)

 

Ако искаш да пробваш - погледни на сайта тук. Има готина документация и почти всичко е обяснено просто за разбиране.

Редактирано от Glacierise
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KX форевър!  :metalist:

 

Ако искаш да пробваш - погледни на сайта тук.  Има готина документация и почти всичко е обяснено просто за разбиране.

Glacierise, благодаря ти но опитах и с тези драйвери, но не стана. в сайта пише чи би трябвало с Full version EXE-то да стяне от раз но при мен не стана и пробвах по твардия начин който са описали в сайта, пак не стана.

Моята карта е SB Audigy 2 Value - най евтиния модел (50лв.) и може би това има връзка. готов съм да повярвам че не са гаписани такива драйвери за нея но въпреки това не мисля че това което съм намислил е невъзможно :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз продължавам да стоя зад моднатите драйвери на 2 ZS. Тия проекти на пъпчив руски кандидат-инженер... Благодаря, не пуша! :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
http://www.station-drivers.com/page/sb%20audigy2.htm

Това е много як сайт, пускат абсолютно всички драйвери и ъпдйти на Крейтив, има и добри описания кое как се слага.

 

Другия вариант е да си дърпнеш мод-натите драйвери на Аудиджи 2ZS, които вървят на ВСЯКА Крейтив платка от Лайв! нагоре.

 

П.П. Качих ги предната седмица на http://twins-torrents.com

изглежда че Audigy2 Value е някяква underground карта защото пробвах с линка който ми даде и свалих торента ти но пак не стана. при инталацията ми се появява съобщение че не е открита никаква Audigy2 карта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да пуснеш наново пача. Маунтваш имиджа, копираш всичко на харда в един фолдър и пускаш пача да човърка. После инсталираш оттам.

 

Аз т'ва съм го направил и би трябвало да работи, ама да не би да взема инфо за инсталираната в момента платка и да модва нещо спечифично, знам ли...

 

П.П. Потърси инфо из форумите за тия модове дали работят на твоята точно платка. Сори, че не е тръгнало, аз успях да го направя, точно както бе описано в нета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Имаш ли линк към описанието? кой пач да пусна и как? Graphic EQ Patch.exe ми дава грешка а Creative Compability Patch 7.3.0.exe иска да му посоча файлове за пачване. кой файлове да му посоча?

Редактирано от guitman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Да ама не! През тозе канал минава не само микрофона а и всичко което излиза на тонколоните :):)

Може би, защото си пуснал Mix L (което значи левия канал на миксера, тоест всичко, което излиза от миксера. Потърси MIC, а не MIX)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма MIC бе, fluti. прочете ли внимателно постовете ми? ето това са всички входове в настройките:

Analof Mix L

Analof Mix R

Mix L

Mix R

Mix FL

Mix FR

Mix RL

Mix RR

Mix FC

Mix LFE

Mix RC

Mix RC

Mix SL

Mix SR

никой от тези входове не дефинире микрофона като VST Input

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем наскоро напусках всички вход/изходи на моето Аудиджи. В Нуендо през Крейтив АСИО драйвера. Пусни си едно ICQ и ще ти кажа абсолютно всичко как е при мен и как да опиташ.

 

28495543

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Хей Томас, не мога да се добера до схемата ти. Ако не ти е проблем да ми я пратиш на mengel@abv.bg. Пък ще почерпим :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Тая карта работи перфектно под Линукс, но под Уиндоус няма никакъв звук. Пробвах с драйвърите на производителя, ама нейсе. Казаха ми, че има някакви драйвъри, писани от руснак, с които няма почти никаква латенция и няма проблеми с подкарването на въпросната карта. Някой да знае нещо по случая?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха е аз мойта я карам с уиндоуските драйвери :D имам диск към нея ама нещо не ми ги инсталира и карам със стандартните и работи перфект :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста странно, аз съм с такава карта и я действам под Windows - работи си, както с уиндоуските драйвери, така и с нейните си. С Windows 2000 съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.