Jump to content
Българският форум за музиканти

G.Varbanov

Gibson Les Paul 7

Recommended Posts

^Пробвай това в Софийските магазини и ще добиеш представа: 

http://www.epiphone.com/Products/Les-Paul/Matt-Heafy-Les-Paul-Custom-7.aspx

Ако не мърдаш от B Standard си ок :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм от София, иначе щях да се разходя до някой магазин да видя китарката от любопитство.
На мен и 25.5 инча мензура ми се струва къса, поне стоковите струни ми се струват страшно меки като съм пробвал разни Ibanez-и. Но може пък и аз да съм свикнал на по-твърди струни, знам ли.

Редактирано от Annonnymоus

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно така си е. Последно се борих с един Iron Label 7 с 25,5. Липсваше му опън в B, камо ли да го сваля в A... Имам още един седмак със същата мензура и съм го оставил в B, а за А се екипирам с по-дебели струни и разбурвам фабричния сетъп. Дори сигничърите на KoRn - зеления Apex идва фабрично сетнат за B и тънки струни. Просто им слагат каквото има останало из складовете на индонезийската фабрика  :whistle:

Лично аз обичам Heavy Top/Light Bottom хибриди, но си е друго като имаш мензура 27 и нагоре. Там обаче започват проблемите с достъпа до първите прагове :> Общо взето няма пълно щастие... но пък не съм пробвал fan фретборд...

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.