Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

QUOTE (MDFk @ Dec 14 2004, 06:42 PM)

Убийци са, изтребители! И тримата!

радвам се 4е нямкой е то4но ма моето мнение..

нямам против една наздравица,но вси4ки знаем 4е алкохола вреди на ка4еството на свирене.. :guitar: :cheers:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
QUOTE (MDFk @ Dec 14 2004, 06:42 PM)

Убийци са, изтребители! И тримата!

радвам се 4е нямкой е то4но ма моето мнение..

нямам против една наздравица,но вси4ки знаем 4е алкохола вреди на ка4еството на свирене.. :guitar: :cheers:

:cheers: :green:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре..щом настояваш..:).. <_<

макар 4е някои репетиции стават 4есто по-добри когато си на малко градус.. :guitar: :rolleyes:

"и ето щастието беше,към 100-150..)" :happy: :green:

и айде, да не се отклоняваме от темата: някой може ли да ми каже нещо за Гари Уилис(солов,бил в Трайбъл Тех и с Алъх Холдсуърт,пише в каталога на Ибанез)?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво те интересува?

Добър басист, свири с Бартолини, има шантави идеи за постановка на свирене и за удобство на ключовете на баса (вж. неговия Ибанец). Има два солови албума, много любими. Имам негови школи (едната с автограф) и видеоуроци.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
макар 4е някои репетиции стават 4есто по-добри когато си на малко градус..

... или поне на теб така ти се струва!!! :P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... или поне на теб така ти се струва!!! 

еле па да,но:пример - в на4алото на занимаването сериозно със свирене първия път когато изсвирихме Фор Хум Дъ Бел Толс на Металика с момците (тогава)от край до край беше като изпихме по 4ашка уиски.това беще на осмия месец откакто я свирихме за първи път.. :green: :green: :green: :wall: :wall: :wall:

по темата: разбойник,мерси за инфото.ще е възможно ли да постнеш линк за уроците,ако си ги свалял?благодаря предварително...зна4и е добър..просто искам да разширя познанията си за по-нестандартните басисти,ако мога така да се изразя..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... или поне на теб така ти се струва!!! 

еле па да,но:пример - в на4алото на занимаването сериозно със свирене първия път когато изсвирихме Фор Хум Дъ Бел Толс на Металика с момците (тогава)от край до край беше като изпихме по 4ашка уиски.това беще на осмия месец откакто я свирихме за първи път.. :green: :green: :green: :wall: :wall: :wall:

по темата: разбойник,мерси за инфото.ще е възможно ли да постнеш линк за уроците,ако си ги свалял?благодаря предварително...зна4и е добър..просто искам да разширя познанията си за по-нестандартните басисти,ако мога така да се изразя..

Епа какво й е толкова трудното на таз песен???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Епа какво й е толкова трудното на таз песен???
нищо,да го е*а,ама ние бяхме адски некадърни..преди 4-5 години ве4е..сега можем и(някои от нас де)много пове4е:green: :green: ,или поне така си мислим..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cheers: е, бат*Енци,кфи времена беха.ама в уискито имаше и прасковка, или по-точно купихме си кило праскови :beer:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аз лично се кефя на себе си :lol: Бъзикам се,бе. От българските басисити Еко от Подуяне Блус Бенд e номер едно. Иначе другите сте ги казалиB) 'Айде се'а бегайте да тренирате да ги стигате :P

...ka ne si mal! :killyou:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МДФк, извинявай, ама нямах нет в последно време и нещо му изгубих дирите на тоя форум.

Уроците не съм ги свалял, но ако се помещаваш нейде м/у Равно поле и Волуяк т.е. Софийско винаги можем да се разберем да ти ги фърля за няма и десет дена, ъ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
МДФк, извинявай, ама нямах нет в последно време и нещо му изгубих дирите на тоя форум.

Уроците не съм ги свалял, но ако се помещаваш нейде м/у Равно поле и Волуяк т.е. Софийско винаги можем да се разберем да ти ги фърля за няма и десет дена, ъ?

разбойник ще съм ти благодарен,ако имаш желание и възможност.но,ако да, нека е след 10ти-15ти януари някъде 4е 1во празници,после и сесията ме е погнала :headbang: ..и просто няма да мога да им се "насладя"..:pray:..

зна4и са на истинско видео(Ви Ей4 Ес) така ли?

пак благодаря:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
е, бат*Енци,кфи времена беха.ама в уискито имаше и прасковка, или по-точно купихме си кило праскови
..верно си е!!!сори забравих да спомена!е, ве4е вси4ки знаят..:pray::headbang: (сори за офтопика)..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като гледам изредили сте и моите фаворити: Тони Левин, Джон Мюнг, Пасториус, Уутън, Патитучи и т.н. няма смисъл да говорим. И разбира се лудото копеле Лес от Праймъс май наистина нещо му хлопа просто гениално луд. :blink:

Та пичове много ще съм ви благодарен ако пратите малко линкове за видео уроци. :guitar:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.