Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими басисти


assoass

Recommended Posts

Наскоро открих за себе си Майкъл Манринг-буквално ми се завива свят като го слушам...странно омагьосващо-хипнотизиращ тон вади пича. А и е змей-техничар. От друга страна Адам Нити също ми допада, особено това че много обича дабъл-хенд. :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съвсем наскоро открих за себе си Graeme Murray, басист на арт-рокаджиите Pallas :)

Преди като ми се кажеше Рикънбейкър асоциацията ми беше Крис Скуайър, вече не е така, вече е Греъм Мърей! :headbang::headbang:

не басист а монстър! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
След последните няколко лайфа,които гледах с негово участие,определено ми стана от най-големите любимци - Натан Ийст :virtuoz:

Пич, кажи ми какви са тези лаифове и къде си ги гледал :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се за един много интерсен басист. Може да не се съгласите, но мен ме кефи. Бас линиите винаги са му супер готини - John Taylor от Duran

Мисля, че свири с Alembic

наистина ако се кефиш на такава музика, обезателно чуй (ако не си!) Japan! :virtuoz:

смазваща уейв-ню-романтик банда с басист от класата на Джако Пасториъс (не се майтапя изобщо, нито преувеличавам! :virtuoz: )!

Mick Karn се казва пича, свири също и в проекта Polytown с Дейв Торн и Тери Бозио!

Не е препоръчителен за хора със слаби пломби! :cheers:

Мерси пич, ще потърся нещо тяхно и ще го чуя :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се за един много интерсен басист. Може да не се съгласите, но мен ме кефи. Бас линиите винаги са му супер готини - John Taylor от Duran

Мисля, че свири с Alembic

наистина ако се кефиш на такава музика, обезателно чуй (ако не си!) Japan! :virtuoz:

смазваща уейв-ню-романтик банда с басист от класата на Джако Пасториъс (не се майтапя изобщо, нито преувеличавам! :virtuoz: )!

Mick Karn се казва пича, свири също и в проекта Polytown с Дейв Торн и Тери Бозио!

Не е препоръчителен за хора със слаби пломби! :beer:

Мерси пич, ще потърся нещо тяхно и ще го чуя :beer:

J A C O 4EVERRR...!!! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

1-Robbie Merrill-Godsmack

2-Greg Christian-Testament

3-Markus Grosskopf-Helloween

4-Lemmy Kilmister-Motorhead

5-Frank Bello-Anthrax

 

Тва е моя топ-5 за басисти :):rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко офф ама няма къде да го пусна ...

Тука стана дума за една групичка Laco Tayfa ...

ако някой може да ми помогне да я намеря плиййзззз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми на мене Роджър Уотърс ми е любим... Не показва кой знае какви умения, ама и не се натиска. Всъщност, не само бас-акциите му го правят любимец за мен, а цялостното сходство между моите функции в моята група и неговите в Пинк Флойд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.