Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими басисти


assoass

Recommended Posts

Хахахаха ..не е брат ..Това е Лейланд Склар .....един от най-добрите, все още свирещи, доайени на баса.... Само ще ти кажа, че за турнето Fallen in between 2007г. ТОТО са го викнали да замества Майк . Дедо ти мраз е научил песните за 5 дена. Тото за 5 дена !... яко....

Иначе с Фил Колинс и ред други величия от джаз и поп отдела на консервата е дрънкал...

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Поне струните му са като за бас. :D

 

Няма ли някой фен на Пол МакКартни тук? :( Ноел Рединг също заслужава да бъде споменат, макар че трудно да се забележи някой в страни от Хендрикс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пол Маккартни ме кефи повече, как свири на пиано.Аз имам и друг фаворит...Румен слона от Кюстендил ...Сподели ми, че не ни разбира, нас младите, защо сменяваме толкова често струните си...Той не бил късал никога и затова не ги бил сменявал от 9 години..

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен повечето от по-горе изброените, ме радват и: Tom Kennedy, Baron Browne (Vital Information) и Steve Bailey с фретлесите. Джаз маниаци :whistle:.

Скивай го Том

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Flea, Alex Webster, Cliff Burton, Steve Harris, David Ellefson (въпреки че не съм голям фен на перцето) и най - големия за мен - Billy Sheehan  :godbless:  :godbless:  :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Ето   един  от  най-;юбимите за мен  басисти - може би доста  от ва  го знаят, но все пак пускам и едно видео :)  

Jon Stockman from Karnivool

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.