Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими басисти


assoass

Recommended Posts

QUOTE (MDFk @ Dec 14 2004, 06:42 PM)

QUOTE

Убийци са, изтребители! И тримата!

 

радвам се 4е нямкой е то4но ма моето мнение..

 

 

 

 

нямам против една наздравица,но вси4ки знаем 4е алкохола вреди на ка4еството на свирене.. :guitar: :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

QUOTE (MDFk @ Dec 14 2004, 06:42 PM)

QUOTE

Убийци са, изтребители! И тримата!

 

радвам се 4е нямкой е то4но ма моето мнение..

 

 

 

 

нямам против една наздравица,но вси4ки знаем 4е алкохола вреди на ка4еството на свирене.. :guitar: :cheers:

:cheers: :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре..щом настояваш..:).. <_<

макар 4е някои репетиции стават 4есто по-добри когато си на малко градус.. :guitar: :rolleyes:

 

"и ето щастието беше,към 100-150..)" :happy: :green:

 

и айде, да не се отклоняваме от темата: някой може ли да ми каже нещо за Гари Уилис(солов,бил в Трайбъл Тех и с Алъх Холдсуърт,пише в каталога на Ибанез)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво те интересува?

Добър басист, свири с Бартолини, има шантави идеи за постановка на свирене и за удобство на ключовете на баса (вж. неговия Ибанец). Има два солови албума, много любими. Имам негови школи (едната с автограф) и видеоуроци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

QUOTE 

макар 4е някои репетиции стават 4есто по-добри когато си на малко градус.. 

 

 

... или поне на теб така ти се струва!!! 

 

еле па да,но:пример - в на4алото на занимаването сериозно със свирене първия път когато изсвирихме Фор Хум Дъ Бел Толс на Металика с момците (тогава)от край до край беше като изпихме по 4ашка уиски.това беще на осмия месец откакто я свирихме за първи път.. :green: :green: :green: :wall: :wall: :wall:

 

по темата: разбойник,мерси за инфото.ще е възможно ли да постнеш линк за уроците,ако си ги свалял?благодаря предварително...зна4и е добър..просто искам да разширя познанията си за по-нестандартните басисти,ако мога така да се изразя..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

QUOTE 

макар 4е някои репетиции стават 4есто по-добри когато си на малко градус.. 

 

 

... или поне на теб така ти се струва!!! 

 

еле па да,но:пример - в на4алото на занимаването сериозно със свирене първия път когато изсвирихме Фор Хум Дъ Бел Толс на Металика с момците (тогава)от край до край беше като изпихме по 4ашка уиски.това беще на осмия месец откакто я свирихме за първи път.. :green: :green: :green: :wall: :wall: :wall:

 

по темата: разбойник,мерси за инфото.ще е възможно ли да постнеш линк за уроците,ако си ги свалял?благодаря предварително...зна4и е добър..просто искам да разширя познанията си за по-нестандартните басисти,ако мога така да се изразя..

Епа какво й е толкова трудното на таз песен???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епа какво й е толкова трудното на таз песен???
нищо,да го е*а,ама ние бяхме адски некадърни..преди 4-5 години ве4е..сега можем и(някои от нас де)много пове4е:green: :green: ,или поне така си мислим..
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cheers: е, бат*Енци,кфи времена беха.ама в уискито имаше и прасковка, или по-точно купихме си кило праскови :beer:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично се кефя на себе си :lol: Бъзикам се,бе. От българските басисити Еко от Подуяне Блус Бенд e номер едно. Иначе другите сте ги казалиB) 'Айде се'а бегайте да тренирате да ги стигате :P

...ka ne si mal! :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МДФк, извинявай, ама нямах нет в последно време и нещо му изгубих дирите на тоя форум.

Уроците не съм ги свалял, но ако се помещаваш нейде м/у Равно поле и Волуяк т.е. Софийско винаги можем да се разберем да ти ги фърля за няма и десет дена, ъ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МДФк, извинявай, ама нямах нет в последно време и нещо му изгубих дирите на тоя форум.

Уроците не съм ги свалял, но ако се помещаваш нейде м/у Равно поле и Волуяк т.е. Софийско винаги можем да се разберем да ти ги фърля за няма и десет дена, ъ?

 

разбойник ще съм ти благодарен,ако имаш желание и възможност.но,ако да, нека е след 10ти-15ти януари някъде 4е 1во празници,после и сесията ме е погнала :headbang: ..и просто няма да мога да им се "насладя"..:pray:..

 

зна4и са на истинско видео(Ви Ей4 Ес) така ли?

 

пак благодаря:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, бат*Енци,кфи времена беха.ама в уискито имаше и прасковка, или по-точно купихме си кило праскови
..верно си е!!!сори забравих да спомена!е, ве4е вси4ки знаят..:pray::headbang: (сори за офтопика)..
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ами като гледам изредили сте и моите фаворити: Тони Левин, Джон Мюнг, Пасториус, Уутън, Патитучи и т.н. няма смисъл да говорим. И разбира се лудото копеле Лес от Праймъс май наистина нещо му хлопа просто гениално луд. :blink:

 

Та пичове много ще съм ви благодарен ако пратите малко линкове за видео уроци. :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.