Jump to content
Българският форум за музиканти

Имате ли тупани


Recommended Posts

Takton с двойно-маслени кожи Evans. 3 тома, две перални, една каса (понякога са две)! Фус-а е пак на Takton, но е много добър (или поне на мен си ми харесва)! Чинелите са Дзиоджан, Пейст и Метеор и са доста и всякакви (имам и едно чинелче, което е от една детска играчка мече, но е разбиващо. Вади много як звук)! Абе харсват ми и това си е! :green: :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 80
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аз свиря с едно амати super tunning това е което мога да си позволя за сега.Ама да ви кажа за амати си звучат направо учудващо.Без проблем си излизам с тях на участия.ина4е чинелките-zildjan 16 crash,stagg sh 16 crash

stagg 10 splash medium brilliant,china 15(unknown) ride-SABIAN AA medium 20"

i fus amati :godbless:

 

ряяяя YtseJam отде намери тия Sabiani бе братле счупи ми се единия crash

и сега си търся некав SABIAN(HHX studio crash 18 napr) тва са наи яките чинелки според мен

еи тоя HHX какъв е точно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха :headbang::lol: Понякога каузата изисква жертви...

Мен ми разправяха за някав барабанист се праибирал от чужбина(там свирел извеестно време) и приателката му го чакала да се женят.Всичко било оредено-само чакали младоженецът да се върне с парите.Тей ама навръщане тои се отбил в някъв музикален магазин в който се харесал супер много някви барабани......и сътветно си ги купил с парите от сватбата.....е тя може да почака :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Yamaha Oak Custom, 10/7, 12/9, 14/12, 16/14 tom-toms, 18/17 bass drum, 14/7 snare drum, Zildjian Avedis Vintage 70`s hi-hat 14", crash 18", ride 22", china 12", Evans Genera 1 drumheads, Vic Firth 85A, Jazz brushes Regal Tip.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yamaha Stage Custom Advantage NaturallWood :

10x8 ,12x9 ,13x10 toms ,16x16 Floor Tom ;22x17 Bass Drum,14x5.5 snare wood+14x6.5 DW Solid Sheell snare,

Sonor DP492 Double Pedal

14`HH Zildjian ZXT Solid HH

16` Zildjian ZXT MT crash

18` Zildjian ZXT Total china

18` Meinl Amun Medium crash

16` Meinl Byzance Twin crash

10` Meinl Amun splash

12` Meinl China splash

16` Paiste 602 twin crash

16` Paiste 502 china

13` Paiste 602 twin splash

6` Paiste Bellchime

18` Paiste 3000 MH ride

 

6`1/4 Meinl Cowbell (model Kenny Aronoff)

+ Drum Tambourne TMT2R (red collor)

4 стойки Ямаха,2 на Пърл+1 на Амати

 

скоро се надявам да се сдобия с 18" краш истанбул рейдиан :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
и сичко тва в кой магазин викаш?

гр.Каварна читалище "Съгласие" ет.2 стая 203. всеки ден от 16:00 до към 19:00. заповядай на купона.

 

доколкото разбрах на 3.06.2005 Саксън :metalist: свирят на градския стадион тук в каварна .. ако някой ще идва на концерта да драсне няколко реда :metalist::metalist:

Редактирано от AccesS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yamaha Oak Custom (natural Oak finish)

22"x17"

10,12,14,16

 

14"x5.5" ludwig supraphonic snare

13"x4" Yamaha Maple Custom Absolute Nouveau snare

 

Sabian:

13", 14" HHX Evolution hats

16" HHX Evolution crash

16" HHX Evolution o-zone crash

18" HHX Evolution o-zone crash

17" HHX Evolution effeks crash

12" HHX splash (natural finish)

10" HHX Evolution splash (brilliant)

18" HHX China

18" HHX Manhattan Jazz Ride

20" HHX Evolution Ride

 

remo coated ambassadors на барабан4етата и томовете, Evans Coated Emad на касата

 

DW 5000 Delta Accelerator II

 

това е наи-интересното

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

:nono: HHX какво ти е на теб в САЩ, евтинко,стока има на "всеки километър".. ние тука в БГ дори и пари да имаме(което е рядко срещано явление по наште ширини) в повечето случаи няма от каде да си купиш желаната стока.. и пак на запад требва да се ходи и да се поръчва/купува :nono: .. пожелавам ти да преуспееш в тоя бизнес(ако може така да се нарече) и след време батко Върджил на тебе да ти се радва и да му се схващат ръцете като се сети за теб <_<

 

едит: иначе гледам много народ нещо почна да свири на моделите на ямаха :think: .. което само може да ме радва че не съм сбъркал с избора си :)

Редактирано от CheF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ми е хи4 евтинко. просто си скасвам газа от работа и инвестирам всеки долар в инструмента си. Бил сам далго време в БГ и знам как е, просто си строших задника от свирене за тази стипендия която ме доведе тук. Така 4е, с желание и труд - вси4ко става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.