Jump to content
Българският форум за музиканти

Имате ли тупани


Recommended Posts

  • Отговори 80
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Това ми пречи в стаята:

above.jpg

back1.jpg

back2.jpg

back3.jpg

front1.jpg

front2.jpg

front3.jpg

pedals.jpg

 

Но някой хубав ден бих го сменил с една огромна колекция от всички видове серии на Тама, от 70те години до най-модерни времена. Фанатик съм на тая тема, но за съжаление съвсем малко от притежанията ми носят въпросната марка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз свира с Mark V доста неизвестна марка иначе ги всех доста нови, но трябва да се пооправят доста неща по тях :roll: иначе бих искал да съм притежател на TAMA но това за сега си остава мечта :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Имам си New Sound комплект. Това е една сравнително добра японска марка. Бели, стандартна конфигурация, с 2 алта. Педалът на касата ми е доста добър - Yamaha, единственото нещо, което не искам да сменям, а фус-машината е отвратителна - Amati.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ли4но свиря с Pearl export и сам много доволен особено за фънк, фиуджън са идеални само дето при последното свирене на 5год. FM+-Благоевград екипа ми загубиха важна 4аст от фус ма6ината - желязна подложка на първия капак на фуса на която се изменя наклона на фуса. Някои знае ли от каде да си намеря такава джаджа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах едни Амати с 24" каса, благодарение на тях изгоних Ахмед Доган, който тогава живееше под нас и ми пускаше маанета в 2ч през ноща 16.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

YtseJam-а ни насра от към дръмърска обезпеченост, НО кога ще го видим този комплект в действие? ХОХОХО! Ех тая прочута барабнистска завист деба мааа му! Ти си същински гений кога ще подгряваш на Дрийм Тиътър с ВарТайм?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не свиря с ВарТайм и никога не съм. Колкото до действието, някога, когато реша, че текущата ми група става за пред хора. Което май няма да се случи никога. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Еми-свиря с AMATI ,ама не съм много доволен от тях. Имам само един tom ,пералня,каса,фус,соло и краш и........Но засега ще карам с тях ... :P

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ан такааа.Аве аз свиря на един Тактон от доста време-стандартен комплект с 2 алта и флор том,а отскоро си взех и един кардан на Стагг към които изпитвам смесени 4увства.....Като за на4ало става...Бях на няколко пьти в USA оба4е и мога да ви кажа 4е ако някъде има не6то евтино ,то това е именно там...Ако не вярвате вижте на www.musicianfriend.com.Басиста ни бе6е там лятото и му пора4ах комплект кожи Ремо Whetherking Pinstripe-3 broq + Remo Emperor X за соловия барабан и цялото струва6е 29 $ пи4ове.....Бях си харесал и коплекта на Зилджан 4инели за 199$ които сь6то ги има там ,ама няма6е как да ги донесе 4овека....Затова си ме4тая да се разкарам наи-сетне от тука и да си направя в 6татите малко спретнато комлект4е с 2 каси и да се казва ТАМА.....Малко ми остава о6те;))))А за Динакорд-бе ходил съм ,ама цените не ми се видяха от наи-тънките...

Друг е въпроса 4е не ти трябва бог знае какъв комлект,ако си голям ентусиаст.Дръмъра на една блек група 4ието име 6те премъл4а съм го виждал на обикновен Амати комплект такъв джангър да прави ,дето и от музикалната академия биха му завидели,а 4овека е абсолютна самоделка,но е стра6ен фен...Сега съм се зарибил на тия Марк V,ama de da vidim....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

"Барабани -

Ludwig Vistalite (12",13",16" - toms; 14"/6,1/2" Snare (set); 13"/4,2/3" Steel snare; 22" Bass (set).

Чинели: Sabian Hand Hammered - 14" Fussion Hat; 16" MH Crash; 18" ML Crash; 20 MH Ride; 16" Lite China; 12" Lite Splash.

Tama BlackCowbell 12

Tama Iron Cobra Twin Pedal

Tama & Ludwig Hrdware

Evans Drumheads

Valeto 3B drum Sticks

 

Егати и подробностите спретнах...

Абе по-накратко готини барабани. Някои от вас може да са ги виждали по някви клипове (Red Hot имаха един клип с такива) - Това са прозрачните модели на Лудвиг - моите са сини (за разлика от очите ми)."

 

:arrow: Това си играх да напиша в "самопредтсвяне"...

:-(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Барабани -

Ludwig Vistalite (12",13",16" - toms; 14"/6,1/2" Snare (set); 13"/4,2/3" Steel snare; 22" Bass (set).

Чинели: Sabian Hand Hammered - 14" Fussion Hat; 16" MH Crash; 18" ML Crash; 20 MH Ride; 16" Lite China; 12" Lite Splash.

Tama BlackCowbell 12

Tama Iron Cobra Twin Pedal

Tama & Ludwig Hrdware

Evans Drumheads

Valeto 3B drum Sticks

 

Егати и подробностите спретнах...

Абе по-накратко готини барабани. Някои от вас може да са ги виждали по някви клипове (Red Hot имаха един клип с такива) - Това са прозрачните модели на Лудвиг - моите са сини (за разлика от очите ми)."

 

:arrow: Това си играх да напиша в "самопредтсвяне"...

:D

Ебати си се нагрухтел с тия аксесоари:D) Да ти завиди човек:) Само на Еванс не се кефя много:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.