Jump to content
Българският форум за музиканти

"Когато тя желае"


Topsun

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Яко е парчето. Слушах ви още лятото някъде... мисля че беше на Рок в Рила, ако не се лъжа.... Като качите още нещо в нета, давай линк :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за парче в нета да качваме,не знам,да се чуят други парчета-всичко си има време:cheers:

 

P.S.Mandalay,в коя група свириш?познаваме ли се?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ами доста е индивидуално:headbang:нека жените във форума да кажат.аз не ги разбирам тези неща:)

 

P.S.Polyphone - и аз за същото си мисля,ама...като се има в предвид,че жена го е писала текста....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, на!... Добре, че е тоя форум да стигнат и до мойта блек-металска душа разни шукарийки!.... мммм... таз дума в устата на Вазов мое да зфучи силно, но казано за вас е слабо... направо нямам думи. Ако ти кажа,че нямам за кфо да се фана (кат недостатъци де...иначе си имам :violin: ) нема да прозвучи готино, ама тъй го усещам аз. Белослава я слушам, кефи ме... ама тва по нищо не отстъпва... пък хич не съм ви чувал...просто някоя компания губи в момента яко, като не ви издава!

Аааа... влюбен съм в баса! Не че е плейбоя на групата, ама мноо благинарно ми се плъзга от ушите към мозъ4ните гънки :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушах песента няколко пъти, най-вече заради текста.Музиката я оцених още от първия път.БРАВО! :)

Какво желае тя?Ами, най вероятно да го извади от прозрачно - синьото мълчание, в което е потънал.Или пък...тя си знае.

Все едно! Ние знаем, че песента е хубава. :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.