Jump to content
Българският форум за музиканти

Създаване на "студио" за продуциране на електронна музика


Recommended Posts

Еми как да ви кажа... Ще ми се да е някаква златна среда която да предлага добро качество и не много висока цена. Може би стотина лева. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смислените интерфейси започват от около 250 лева, поне тези, за които има смисъл да се дават пари. И това са модели за домашна употреба, не може да се каже дори че са нисък клас. :)

 

За 100 лева... може би някой древен модел 3-та ръка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че Baby Thomas, говорейки за поне 250 лева, има предвид Focusrite Scarlett 2i2. 
mitko5000, може да разгледаш нещата тук: 

Baby Thomas, не беше ли споменавал, че си доволен от Tascam US-122 Mk2? Че е по-близо до бюджета на човека, отколкото Focusrite-a. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, бях пуснал линк към онлайн музикален магазин с голям набор от интерфейси. 
Както и да е, mitko5000 ще може да го намери и сам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз имам този Tascam и си е съвсем ОК, стига да не ти трябват повече от 2 входа и някакво извънземно качество. За домашна употреба са идеалка! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ти искаш  с малко пари качество , но сам не знаеш какво е качественото ! Като начало можеш да почне с най-дървените слушалки  и с най-скапаната дънна платка .Свали си  една демо версия на някоя програма,която има някаква семпла библиотека със звуци и след време сам ще разбереш към какво да се насочиш. Всеки от нас тук е започнал с евтини и не висок клас звукови карти и монитори и след време е разбрал какво му трябва.Но първо ти трябва много сериозно четене на литература, гледане на уроци ( ако си решил, че искаш да ти е хоби ) А ако си решил да се ориентираш към тази професия .... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.