Jump to content
Българският форум за музиканти

Pop rock ballad jam - Don't let that smoke out...


synchu

Recommended Posts

Преди няколко дена е'но ламбе отиде във вечните ловни полета, отнасяйки някой друг резистор, както си е редно и по шамански с малко дим (но без огън :) ).

Та след като подмених цялата работа тествах набързо резултата върху първия ми попаднал бекинг трак от тубата.

Та, да става все пак нещо в раздела, по темата, за която сме се събрали:

 

И мойто:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойто, след дълго отсъствие и извън форма... :crying:

https://soundcloud.com/kirilsat/rock-pop-jam

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички .Реших за уважа джема на Сънчо - така и така ми се свиреше та така с един куршум два заека . Разбира се няма време за джемене - усетих , че почвам да се разсвирвам като спрях да записвам ама на - трябва да се занимава човек и с други работи щото хобито си е хоби , а работата - работа ... както и да е .. ако на някой чу е любопитно как е записвана китарата ето накратко веригата - китара Ibanez S 470DXQM , кабел , звукова карта М Аудио без инструментален вход  , Кюбейс 4 , GGate - нойзгейт , TSE 808 2.0 - фрий тюбскриймър , от плъгина на Waves GTR3 - Overdrive pedal , EQ , Lady D , и за финал кабинет лоудъра NadIR със импулс на Catharsis IR - от комплекта който върви със фрий плъгина на Poulin - Solo C . Това е накратко веригата .Използвах качиончетата на Waves GTR3 защото снощи намерих самостоятелен вариант на плъгина и го инсталирах днес за проба - обикновенно върви комплект с другите на Waves щото - предупреждавам - амп и каб симулациите на плъгина не ми харесаха изобщо , както и другите камиончета , които симулират дисторшъни - само това е долу горе е добро поне според мен - т.е. не съм използвал симулация на кубе от Waves GTR3 - само камиончетата . Та така ...ето и джемчето

 

 

..живи и здрави бъдете и не бъдете много критични . все пак като гледам всички в тоя джем сме хобисти ..нещо профитата не се включват ... карай ... да сме живи и здрави  :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че кой ще критикува - важното е да си посвирим :)

Аз не го харесвам това разделение хобисти и професионалисти, защото има общо с какво си изкарваш хляба, не с това дали изпитваш удоволствие от това което правиш, което смятам може да е валидно и за двете категории (макар и хобистите, затова се наричат така, защото им е хоби) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ами не съм споменал просто защото няма такава ... има поне една дузина вст симулации на педалчета , които звучат достатъчно добре и без амп симулация - просто слагаш след тях спийкър симулацията и си готов , както аз съм направил в случая ... иначе си се справил добре със джема - само така ...  :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.