Jump to content
Българският форум за музиканти

Цени?


Jigsaw

Recommended Posts

Интересува ме дали някой знае колко ще ми излезе един 4 струнен фретлес и дали въобще някъде се продава такова животно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е зависи какво търсиш- цените варират от примерно 300 лева до хиляди долари :wink:

Ако търсиш нещо по-евтино, Stagg знам че произвеждат фретлеси. Те напоследък май са тоста популярни по тези земи, понеже са дори по-евтини от Squier и май са доста по-прилични от тях. В българия ги внасят,има ги навсякъде, но досега май не съм виждал фретлес; обаче не е никакъв проблем да ти внесат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся нещо на нормална цена. Примерно 400 лева най-много (не, че ги имам в момента ама да питам :) ). А Stagg добри ли са? Аз съм пипал такова нещо, ама не можах да го усетя като хората, защото струните му бяха много стари пък и така на сухо без да е включен нищо не може да се разбере.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Стаговете нямам лично мнение, но са ми казвали че били добри за цената си

За съжаление няма как да ги пробвам понеже и аз съм левичар кат' никифена :)

Иначе обикновените струват към 350 лв, така че би трябвало фретлеса да е по-евтин или поне на същата цена ?!!

Доколкото знам частите ги произвеждат в индонезия и после ги сглобяват някъде в Европа, а самата фирма май беше белгийска.

Не знам сигурно има и други горе-долу добри басове на такива цени, но със сигурност не и Squier ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Стаговете нямам лично мнение, но са ми казвали че били добри за цената си

За бас не знам но иначе и аз съм на мнение, че е така. Китарката ми е Stagg и съм доволен при положение че нова беше 270 лв ..каквото и да си говорям друго си е да отидеш в някое магазинче да ръгнеш кабела в някое бас кубе и сам да прецениш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме дали някой знае колко ще ми излезе един 4 струнен фретлес и дали въобще някъде се продава такова животно

Точно днес се натъкнах на нещо такова!

4 стунен Washburn - second hand ,но е 199 паунда (около 560 лв.) Но басчето е супер и като изглед и звук.Ако бях по-бас настроен непременно щях да си го купя!Ама и аз съм един калпазанин...свиря на Ibanez и му вкарвам яко дисторшън.За фретлес се иска повече усет към инструмента,а аз "вари го , печи го" пак съм си китарист!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, китариста не е басист. А както беше казал един дърт шуменски барабанист, "Баса е хуя на музиката" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не да те отчайвам,ама за по-малко направо ми се струва нереално.Освен ако някой не реши да ти направи подарък.

Между другото Stagg са много грозни и недодялани копия на други марки.Аз не бих се навил за такова,освен ако не ми се налага по финансови съображение.Но и в предвид минималната разлика в цената с един Скуайър или Айбанез...просто няма смисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де а мислил ли си за опцията да си вземеш бас на старо и да го де-фретнеш. При това положение имаш много по-голяма възможност за избор и можеш да намериш нещо добро на добра цена :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vij,4ove4e,az li4no sum probval da svirq na fretless Stagg v edin muzikalen magazin blizo do zala universiada(pri krasi) i eto kak precenih bassa:

1-mnogo udoben i lek

2-hubav dizain(ne otri4am ,4e e kradnat)

3-naistina zva6ta6t okoto,a za UHOTO...

 

4-mnogo slabi adapter4eta,naistina slabi

5-po4ti nikakva ataka,makar da ima nqkakva mekota i dylbo4ina na zvuka

6-nikakufff systain(t.e. ve4e po-slabite trepteniq na strunite ne gi lovqt adapterite)

 

 

ne e nujno da priema6 tva kato nqkva ocenka,koqto e 100% vqrna,6toto vseki gleda na instrumenta po razli4en na4in i ima razli4ni o4akvaniq i predpo4etaniq,no 6te kaza i tva,4e nqkolko dena sled kato probvah bassa i si napravih ocenkata,vidqh v neta nekfo review i statiika za fretlessa,kudeto muj bil kupil na jena si takufff i ob6to vzeto harakterizira bassa taka,kakto i az...

 

e,po jivo i zdravo!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.