Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими китарни изпълнения


Mecho

Recommended Posts

  • Отговори 84
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди да говорите за някой... мислете повече :blink:

Точно така !!! Все пак темата е за любимите ви изпълнения а не за антипатичните ви китаристи ;-)

То е ясно, че всеки си има вкус и възпиема нещата по различен начин ;-) За това целта тук е да чуем нещо, което не сме чували :guitar: :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми айде де! :rolleyes:

дайте линк за някой по-джаз китарист. Ако знаете за нещо подобно на CAB (Маcalpine, Chambers, Brunel, Auger) , кажете! :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ся последните дни прослушах малко записи на "Dixie Dreggs" (т.е. Steve Morse) и е яко твърде... Ionized, The Bash cult.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично много ме кефи солото на Kirk Hammet в Em I Evil на Metallica

не знам но много добре ми звучи и ми е някак любимо....

Това е страшно. И на мене ми е едно от любимите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че е всеизвестен бъзик с Хамет, че е най-слабият ученик на Сатриани, човекът определено си е на мястото в Меtallica . :D ама тук се подсещам за последния им (засега) албум и бързам да приключа изказването си! :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААААААААААААААА, сори за втория пост, които пускам (вместо да е само един), но малко се ... :D:happy: . Как може да говорите кой е БОГ и кой не е - от гледната точка на какви съдите когото и да било?

Бях понаписал и още малко, но реших да не го поствам (изтрих го) :D .

 

НЯМАМ ЗА ЦЕЛ НИТО ДА ОБИДЯ, НИТО ДА ЗАЩИТЯ НЯКОГО!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....а! Още нещо - в момента Ингви е дебел!!! :):):)

E и какво? :)

И аз съм дебел,да не свиря ли вече? :)

Естествено не мога да си помисля и за дриги аналогии м/у мен и Малмстийн освен че и двамата сме дебели и свирим на китара.

Аз както казах по-горе не го смятам за инспирация нито ми е любим,но го уважавам за едно нещо ,което може би не на всеки е известно.

Ингуи Малмстийн е претърпял зверска автомобилна катастрофа преди години и е бил с две счупени ръце мисля.Отнело ми е години да се възстанови и да проходи.След това на практика се е учил да свири наново.Ей за тази му воля го уважавам само.Не всеки би го направил! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Malmsteen

Rulira :)  :)  :)  :)  :)  :)

 

Няма майтап ейййй  :violin:  :violin:  :violin:  :violin:

true, true :)

 

Обърнете внимание и на Vinnie Moore. Изпълненията му в "Mind's Eye`86" и

"Time Odyssey`88" не са никак лоши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sa veche shte se karame. Vserki chovek si ima vkus po otnoshenie na muzikata tova che ti ne vigdash razlika megdu albumite na Malmsteen si e tvoq rabota ,no az lichno mnogo mu se vazhishtavam. Vseki ot izbroenite kitaristi zaslugava uvagenie shtoto vseki ot tqh ima svoi individualen stil.Tova che na nqkoi ne mu haresva nqkoi ot tqh si e negov problem. Ako te ne bqha dobri nie nqmashe da sa svetovno izvesni lichnosti. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони,

така е, да

просто споделих, че са ми скучни, което си е факт

прочети по-горе защо

пък и навреме спрях (мисля)

не съм целял да обидя някой фен на Malmsteen, знаеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.