Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими китарни изпълнения


Mecho

Recommended Posts

Фаворитите ми за момента:

Jibbom на Вай (special thanks to SRV)

Dance to Eternity (DT - Metropolis)

и най любимото ми за всички времена - солото от Bohemian Rhapsody (знаете на кой) ;);):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
:godbless: Паралелните сола в "Метрополис 2:Сийнс фром а мемъри" на Дриийм Тиатър..те просто ме кефят отвсекъде..а на лайв са смазващи.. :bravo:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен попринцип Малмстийн ми е любимец отвсякъде, всичко негово R|Z! На страна от него обаче се кефя много на Stevie Ray Vaughan (Scuttle Buttin' примерно :godbless: ), Joe Satriani (Crushing day и Satch Boogie), Steve Vai и etc

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Паралелните сола в "Метрополис 2:Сийнс фром а мемъри" на Дриийм Тиатър..те просто ме кефят отвсекъде..а на лайв са смазващи.. :D

Най-убийственият албум!!! :) :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spinal Tap - китаристът е жесток. ;):D:D Christmas With the Devil e ненормално парче, a солото е невероятно.

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

QUOTE (MDFk @ Jan 4 2005, 11:46 AM)

Паралелните сола в "Метрополис 2:Сийнс фром а мемъри" на Дриийм Тиатър..те просто ме кефят отвсекъде..а на лайв са смазващи.. 

 

 

Най-убийственият албум!!! 

Стив_Вай пак сме на един акъл с тебе.. :D

Не знам други световно известни музкианти които са направили такъв грандиозен проект* като този албум,и които са съумели да комбинират 4увство :inlove: ,скорост :guitar: ,техника :violin: ..4е и шеговитост,на едно място :green: !!!;):blink::D:D

 

*тези които не знаят за кво стаа дума да си намерят историята на албума.ще разберат за кво говоря :ph34r:

 

Пс.Стиви,да не забравяме и "Имиджиз енд Уърдс"!!!..той също е уникален албум!!!... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.