Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара за абсолютно начинаещ


loffel

Recommended Posts

хахах

абе на мен просто ми стана смешно как сите кат видеха че момиче е пуснало темата и сите почнаха да и дават обяснения по 100 реда писания--нафърлихте се кат невиждали и ми стана смех хаха---шото ако темата беше пусната от некой друг отговорите щеха да бъдат с по едно изречение от рода на--абе аре изполвай шибаната търсачка---абе не гледаш колко еднакви теми пускате...--абе начинаешите и новите в форума първо да се разтрърсат а не да пускат еднакви теми постоянно--

и ми стана смех хахаха---за туй не се здаржах кат ви видех кат побеснели невиждали женско--с китара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно си прав, винаги съм знаел че от 40 натегачи на една мома едновременно неняма да има огрял го, но малко грубо дойде. Зат'ва беше идеята да поизчакаш може верно да е дете

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично й отговорих, защото ме изкефи, че момичето е гледало и екрана, докато е писало. Бих нахранил и пратил към търсачката писания като:

 

"каде да намера киатара кояато да е хубажа за мене точно ам а казвайте барзо щото нямам пари" (ебаси, колко добре ги изпунтирах)

 

или подобни глупости, в чийто стил някои тук присъстващи пишат и досега. Па било то и на кирилица.

Редактирано от olygofren
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Здравейте. Виждам, че темата е доста стара....но тъй като и аз възнамерявам скоро да си купувам китара, я намерих за доста полезна. Та..имам въпрос, който може да ви се стори леко глупав, но въпреки това ще го задам с надеждата някой да ми отговори :D.. Четох и други теми във форума ...и се чудех дали могат да се сложат найлонови струни на акустична китара(и по-точно дали това ще окаже отрицателно влияние върху звука). Благодаря предварително..и моля да ме извините за малоумния въпрос :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какъв е бриджа/магаренцето. Ако е метален (какъвто най-вероятно е) има вероятност да къса струните често.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каква простотия е виреела във форума в далечната 2006-та :D Сега не се срещат чак такива простотии (или просто модераторите по-често кастрят).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.