Jump to content
Българският форум за музиканти

Какъв стил свирите?


Recommended Posts

С групата свиром, хеви метъл предимно, и на хард залагаме, но предимно хеви :curse: и ви казвам свирете орица свирете колкото се мое пове4е - нека наи сетне заслепим 4аглата :evil:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Братче, нужно ли е това с тия букви???

Чалгата си се маргинализира по естествен път, спокойно. Пълно изчезване обаче няма, щото си я е имало от доста отдавна по некой краища :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Братче, нужно ли е това с тия букви???

Чалгата си се маргинализира по естествен път, спокойно. Пълно изчезване обаче няма, щото си я е имало от доста отдавна по некой краища ;)

Eиииии Egon Емануил стебе Емануил като си такъв литератур4ик земи направи едно драмърско списание в БГ ааааа! :)

 

Вместо да поправяш грешки из форума. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха, верно бе...не съм забелязал. Супер ;)

Аладинчик, ти знаеш ли ква гадост е да направиш каквото и да е периодика...направо е ад, вервай ми, аз имам опит ;)

те хора с пари не се справят често, пък какво остава за мене. Праиш едно списание, да е готино, цена 5-6 кинта и знаеш ли кой ще си го купи - никой. ;)

За жалост е така. Макар че музиката е по-доходоносна от литературата, поне в България, ама.

Та така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нео-металче с групата обаче има и някои латино ритми в музиката ни-фламенко , самба ,боса нова и отгоре една жица като се изреже напрао става баница с бозица!!! :happy: ай наздраве :beer::D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много се кефя на хеви, прогресив и хардкор да свиря. Иначе свиря всякакъв вид "екстремна" музика да го наречем! Естествено с учителя минаваме и през другите стилове... то само така ще мога някой ден да се нарека барабанист :headbang::virtuoz:!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

алтърнатив, инди, и експериментал..също много се кефя на джаз и дръм ен бейз...стига парчетата да не са по два часа ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.