Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

Lion's Bridge ли да го пишат?

Ами по-добре е от lavov most което не говори нищо на никой, въпреки това че имена не се превеждат.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив.Това им е грешката...че без пари става нещо.Всичкото им изпълнение е дърварско.Дялано с теслата.

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,къде му е грешката?

Тоя младеж свири Сабат без фалшивеене даже на някаква дъска без позиции,сигурно има контрабас и някоя и друга бас-китара и си е направил това чудо за шоуто,аз съм убеден,че това ако го дадеш на някой с китара за $$$$ няма да изкара и два тона верни.

едит-обърни внимание на постановката - свири с пръсти,не с перо ..

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мда, така си е - много добре свири пича - сигурно е контрабасист, за да свири с такава постановка. Ако пък не е - браво на момчето. Само да се научи да свири така!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-бързият китарист в света - Роки! :D

 

П.П. Мамка му, не мога да издиря култовата песен "Лапни хапни дърво"... :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да пусна телевизора

БНТ – 25 605-ти епизод на „Дързост и красота”. Рич е вече на 143 години и е заплодил всичко възможно. Майка му Стефани Форестър е на 142 (това е възможно, защото се оказва, че всъщност тя му е сестра, а той e родил сам себе си). Стефани е бременна от Брук (съвременна медицина) и ражда близнаци (Том и Тарпон).

BTV – новини: катастрофи, убийства, грабежи, някакъв депутат крал пари и всички изненадани викат: аууу... ц-ц-ц...

DIEMA – филм. Бандит стреля от два метра по Лоренцо Ламас. Не улучва и яде много бой.

BTV comedy – дърт сериал за двама идиоти

BTV cinema – реклама. Красиво момиче се срамува да пръдне в асансьор – душа бере завалийката, но държи. Сетне отива на изискано парти, окапва се с имамбаялдъ, обаче си носи една туба с перилен препарат, който показва на всички.

RING BG – стар мач.

NOVA – новини. После ще дават „Съдби на кръстопът” – млада жена (Галя) открива, че съпругът ѝ (Милен) върти любов с автобусен шофьор (чичо Димо). Същата отива при адвокат Георгиев да търси развод, а двамата влюбени заминават на почивка в Банско...

БНТ2 – женски хандбал от „Б” група: „Кулминация” (Павликени) – „Пневмония” (Сапарева Баня).

СКАТ – някакъв човек говори, докато спи.

KINO NOVA – реклами: вагинални секрети, храчки, сопол, потни мишници, косми, гъбички, хемороиди, простати, бацили, дебели черва, тънки миризми, мръсни зъби, чисти пъпки, семейство мие с наслада нужник...

DIEMA SPORT – стар мач.

Европа – предаване за боядисването на шахти в западен Хондурас (феноменално интересно).

Агро тв – репортаж за отглеждането на пуйки в южен Казахстан (изключително вълнуващо).

Канал 3 – наколенки, очила за отслабване, космодиска, нож режещ хляб (изумително... как е възможно).

NOVA SPORT – стар мач.

EUROSPORT – Световно първенство по търкаляне на камък.
Осминафинал: Ингоулвур Хванадалсхнукюр Вахтнайокутъл (Исландия) – Жечимир Жмежожмжшчжчшнски (Полша).

TV7 – реклама. Бял мъжки гъз... планът се увеличава... човек седи на тоалетна чиния в хола и гледа през прозореца, как другите се забавляват.

BTV ACTION – повторение на филм (за 431-ви път).

Евроком – професор Вучков разказва за сексуалния си живот преди Освобождението.

ХобиТВ – двама пияни за риба.

ANIMAL PLANET – Бръмбари се клецат

DISCOVERY – мъж яде киликандзер.

NG – предаването „Брейн геймс”. Първо пускат някакви вибриращи кръгове, после колко триъгълника може да намерите в един праз и как да нарисуваме кон седящ пред Бъкингамския дворец с ухото си в тъмна стая. Следва логическа загадка, от която щяло да проличи колко акъл имам. Ето я: сто затворници са подредени в колона от екзекутор, който е поставил червена или синя шапка на всеки от тях и зелени или жълти чехли на нозете им. Пандизчиите могат да видят шапките на хората подредени пред тях, но не и на тези зад себе си, както и своята, а палачът не вижда кой с какви чехли е. Въпросът е чрез творческо мислене и приложна математика да разберете, колко от затворниците имат въшки (за по-любопитните и глупави люде като мен отговорът е 19).

Утилисима – старица готви жаба.

Планета – мултиплатинени кючеци топ хиляда.

AXN – „От местопрестъплението”. Знам – винаги откриват косъм.

FOX – „Монк”. Някакъв дебил, дето помия не може на две прасета да фърли, разследва престъпления?!

TLC – предаването „Попаднах в болница заради секс”. За по-голяма възбуда мъж излива връз легналото тяло на жена си тава с грах яхния. Манджата обаче се оказва твърде гореща и съпругата получава изгаряния трета степен.

Ще включа телевизора пак догодина.

Източник : Никола Крумов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, разпиля ги, но е факт!

 

Може би единственото, което ми липсва е рекламите за дамски превръзки, където дават кайсии в светли панталонки в близък план.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега, не знам дали е простотия, глупост или смелост, безрасъдство и т.н, но все пак вижте го :-) (от събота в Бургас)
(нетърпеливите - превъртете до 6:00)
 

Редактирано от ArthurDent
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Апффф, ненормална работа, как се метна. Аз бих заложил, че или ще щупи на някой ръцете, или ще се разбягат хората и ще падне на земята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обява за работа: Търсим счетоводител. Два дни работа. Пет години лежане. Заплата по споразумение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.