Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

Съмнявам се Паулу Коелю да изръси толкова цинична простотия.

На мен, който имам дете в детската градина, това ми звучи отвратително, и най-добре е администраторът да влезе във функциите си за да премахне горния пост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж заглавието на темата и се отпусни малко, никой не цели да те засегне лично ;)

 

Цяла страница с такива глупости са: https://www.facebook.com/p.koelio?fref=ts

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като модератор не виждам нищо нередно във въпросния пост. Темата е за "забавна простотия", неприличната дума е цензурирана. Освен това не мисля, че конкретният хумор е насочен по какъвто и да е начин срещу децата в детските градини или техните родители, а и изобщо срещу някого. Единствените хора, които биха могли да се засегнат, са тези, които се припознават в определението "популярни във фейсбук". От тая гледна точка не би трябвало да си се обидил, може би не си го разбрал? Освен ако не се смяташ за популярен във фейсбук, заради това, че имаш дете в детска градина :rolleyes: И накрая, в последно време е много популярно да се приписват очевидно абсурдни цитати на Паоло Коелю, това е нарочно и е част от хумора, вероятно си пропуснал тази тенденция. Не мисля, че някой сериозно вярва (особено пък G. Varbanov), че този цитат е наистина на Коелю :) Бъдете малко по-широко скроени, да не ставаме като американците :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11193394_10153242748854889_7043728997775

 

 

Дано не засегна някой, който има дете в Народното събрание....

Редактирано от miro2bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горните два поста са класика в жанра! :)

 

 

Когато се случват трагедии, но миксовете ти са прекалено горещи и трябва да ги споделиш!

 

aQ4Nv0q_460s.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.