Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

Като резултат вашето зрение се натоварва и може да се влоши...

НО...ИМАМЕ ДОБРА НОВИНА!!!!!!!!!!!!]

Наште зрения са си зле по принцип,да кажем,но нямаме кинти за очила и докторчета ,които ни искат по 20 кинта,че не сме осигурени,аз съм далекоглед и от близо не мога да чета книга - замъглява ми се,е за сметка на това трещя някое пиле на 90-100 метра с увеличение 9 на оптиката за ергън говоря..отказах се вече,като го видиш утрепано и в кръв ти става жално (като няма да го ядем пилето).Вече си пукам за група - голям кеф е да събереш попаденията в/около една точка при силен вятър,това ми е другото хоби :greenangel: :greenangel: :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато Нийл Армстронг се приземил на луната, той казал:

- Това е една малка стъпка за човека, но гигантски скок за човечеството!

На тръгване от луната, изкачвайки се на кораба, той промърморил, като че ли на себе си:

- Успех, мистър Горски! Долу на земята, след приземяването някой го попитал:

- Какво беше това ? Нийл Армстронг отвърнал, че то било лично нещо, и той не желае да го обясни. Но всички искали да знаят кой е мистериозният “мистър Горски” и защо Армстронг му е пожелал късмет...

Някои предполагали, че това е друг астронавт, с който Армстронг работи, затова те го търсели упорито, но от NASA категорично заявили, че при тях няма човек на име Горски.

През годините, когато той държал речи по разни събития, или давал интервюта, някой неизменно щеше да попита:

- Когато Вие напускахте луната, Вие пожелахте късмет на мистър Горски... Кой е той?

На този въпрос Нийл Армстронг никога не отговарял.

Най-после, на 5 юли 1995, на едно събрание в Тампа Бей, Флорида, някой отново задал въпроса и Нийл Армстронг казал:

- ОК. Сега мога да ви кажа, защото мистър Горски не е между живите вече и историята няма да засегне никого.

- Когато бях дете, ние живеехме врата до врата със семейство Горски. Един ден, тогава аз бях на десет, брат ми удари бейзболната топка и тя прелетя над оградата, приземявайки се под прозореца на спалнята на мистър и мисис Горски. Аз трябваше да я прибера обратно. Докато взимах топката, аз чух мисис Горски да казва ядосано на мистър Горски:

- Blowjob !? Ще получиш blowjob, когато съседското дете иде на луната!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.