Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

Това с д-р Радева е Велико! Гледам го за енти път и не мога да му се нагледам!!! hysterical.gif

Редактирано от astagator
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А я вижте най-добрия певец досега в X Factor и също така най-добрата фронтменка Цъкни Тук:D:D:D You Give Love a Bad Name е песента :D:D:D :icon_shithappens::D:D:D

Редактирано от rager
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ В зависимост от настроението ми, за такива хора или ми е жал или ми иде да ги пребия за дето ходят да се излагат така. Ама смешно никога не ми става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заслужаваше да си счупи я крак, я тиква. Такива екземпляри ходят само, за да се гаврят с публиката, журито и музиката. И да ги покажат по телевизията и после в нета и да ги обсъждат в училище. Никой не може да ме убеди, че наистина се смятат за можещи и имащи шанс да успеят. Е, има тук-там някои с откровени психо проблеми, но не мисля, че тук случаят е същия.

 

Ако аз съм "шеф" на подобно предаване бих сложил предварителен пред-кастинг за отсяване на малоумници, не бих допуснал в ефир такава лигоч и гнусотия.

 

П.П. Колко пъти трябва да пиша на Х-Трактор, за да приемат идеята ми на журито да се раздадат служебни антифони??? :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Meн пък никой не може да ме убеди, че не излъчват нарочно точно тия простотии с цел обсъждане в училище, даване по телевизия и т.н. Просто тия формати предлагат каквото се търси, а то явно не е само добри певци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неее, ебаси, тва не можех да го изгледам до край! Честно! Наистина май е вярно, че в Евросъюза около 1/3 от хората са луди. В България даже може да са по-голям процент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съветите на Д-р Радева :hysterical::cheers:

 

На мен ми стана жал за мацето, особено като Василев я сравни с русо магаре - неловка ситуация.. :crying:

 

Днес ми пратиха тази спец-акция - направо си е за тук:

 

бързи, яростни, а ключа под изтривалката хаха

 

:greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:8ac06c6171

 

 

Проз народ, слаба държава...

 

 

 

Между другото, дъщеря ми която е на 3 години и половина, може да се изразява по-добре от тия двамата. :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бисери от конкурса "София пее"

 

Роси Кирилова - За блондинка ли ме взе :oops:

 

http://www.vbox7.com/play:acab1c9950

 

и още една тъжно-смешна песен

 

Маргарита Хранова - Парченца любов

 

http://www.vbox7.com/play:80f41b569d

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.