Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

^^

Има подобна тениска с поднапис: My managment f*cks me every day, с един колега програмист си направихме такива леко недоволни от условията на труд... Появихме се на фирмено събрание с тях и сега си имаме дрес код - панталонче, ризка, забранани са всякакви тениски с надписи... Е после ми кажете че не е истина...

Давам я под-наем :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

6 истини за живота :

1. Не можеш да докоснеш всичките си зъби с езика.

2. Всички идиоти, след като го прочетат, се опитват да го направят.

3. Първата истина е лъжа.

4. Сега се усмихваш, защото си идиот.

5. Скоро ще го изпратите на друг идиот.

6. Все още има глупава усмивка на лицето ти.

 

пп Учени са доказали, че малоумните четат този текст с мишка в ръка ...

... късно е вече - не я пускай!

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не можах да ги обхвана всичките зъби...мамка му и чейне...:unsure:

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Забавна простотийка - Versus - звуковите ефекти са култови :thumbs_up::bravo::hysterical: Редактирано от gtotev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^^ йес вееее ((((((:

 

а ето някои неща направо за 90-тарската тема:

 

http://www.e-bane.net/modules.php?name=New...le&sid=2615

патрулката дъни спирачки пред мен, сече ми пътя, а куката отвътре се пени и напиня да излезе през десния джам, щот му бех отдясно. Изскокна, и от полет ме почна с тукати, дееба неговата мамица дееба, а беше един мустак смешен - една глава под мен и като ме лупаше по гърба, ми търсеше бъбреците по плешките, да го еба. После ми стана смешно, ма в първия момент ич ми не беше до смях - оня вика "влизай в колата", и не спира да ме налага, аз одя от врата на врата, дърпам - те заключени, а оня оди по мен и ма лупа с тукати. Обиколихме колата два пъти, викам "чакай бе, откъде да влеза?", оня са сапикяса, отвори ми и ма натика вътре. Там са почна една "е са ше видиш в управлението кво ш'та права", а, у, тва ш'та права, онова ш'та права....еби му майката.

 

http://www.e-bane.net/modules.php?name=New...le&sid=2642

по едно време Гецата са обръща от предната седалка и вика на Сержа "ауе мишка, ти ма застреля". Сержа, леко гузен, му вика "ауе Геца, ти си много пиян и говориш глупости". Гецата мисли малко, и вика "да уе, аз съм мноу пиян и съм са объркал"

 

и за финал нещо по-сериозно от същия автор...

http://www.e-bane.net/modules.php?name=New...le&sid=1806

Мъгла. Такси.....такси....таксиииии!!!! Третото спира - хвърлил се е на капака. Същия глупак, когото едва не убих някога. За десет лева. Само той идва с мен до болницата. Аз и не искам повече - изкрещях на останалите да изчезват от апартамента, не знаех дали тя ще оживее. Оживя.
Редактирано от Fallenblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.