Jump to content
Българският форум за музиканти

Midi


apo

Recommended Posts

Интересува ме мога ли да си намеря midi синтезатор до 100 лева втора ръка.Единственото условие е да поддържа midi.И,евентуално - къде мога да напарвя това.Мерси.

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я пак да си кажа за Evolution-ите (www.evolution.co.uk)...в магазина на ComelSoft на Раковска имаше бтв. В Динакорд също. В Комела май по-тънко беше обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

До скоро нямах Инетрнет,не се занимавах...Гледам на няколко места тук пише за разни миди,миди-клавиатури,колкото и тъп да ми е въпроса wtf is that :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До скоро нямах Инетрнет,не се занимавах...Гледам на няколко места тук пише за разни миди,миди-клавиатури,колкото и тъп да ми е въпроса wtf is that :bravo:

Ами миди клавиатура е това което си има клавиши като на синтезатор/пиано, но няма вградени звуци в него. Т.е. за да можеш да изкараш звук от такова нещо ти трябва да имаш, комп със заредени в някоя програма звуци(виртуалните инструменти) или модул, от който клавиатурата да ползва звуците!

 

А миди клавиатури до 100 лв. аз лично не съм виждал, но и да има ме съмнява те да се нещо превъзходно! Потърсете по темите...от форума доста хора си накупиха Evolution MC 461 (май така беше модела) и са много доволни хората...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А миди клавиатури до 100 лв. аз лично не съм виждал, но и да има ме съмнява те да се нещо превъзходно! Потърсете по темите...от форума доста хора си накупиха Evolution MC 461 (май така беше модела) и са много доволни хората...

10x за инфото :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

другия вариант е да намериш на старо някой синт... аз така си купих Korg M1, на който е прецакана батерията и за 2 дни се изтриват всички звуци от синта... но пък за миди клавиатура си ми е перфектен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
другия вариант е да намериш на старо някой синт... аз така си купих Korg M1, на който е прецакана батерията и за 2 дни се изтриват всички звуци от синта... но пък за миди клавиатура си ми е перфектен...

Продаваш ли го този М1 и ако да-за колко?

А иначе за под 100 кинта и аз не знам да се продават МИДИ клавиатури...сложна работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другия вариант е да намериш на старо някой синт... аз така си купих Korg M1, на който е прецакана батерията и за 2 дни се изтриват всички звуци от синта... но пък за миди клавиатура си ми е перфектен...

Продаваш ли го този М1 и ако да-за колко?

А иначе за под 100 кинта и аз не знам да се продават МИДИ клавиатури...сложна работа...

ами не го продавам (както предположи Topsun B) ).

 

а за батерията... нещо не могат да го оправят.

той беше на една моя приятелка и тя веднъж си забравила прозореца отворен в стаята... заваляло... и намокрило клавира...

след няколко дни смени батерията, но след още 2 дни пак нямаше никакви бленди(само вградените-без ефекти и настройки... т.е. можеш да си правиш някакви свои бленди, ама като го изключиш... губиш всичко)

занесе го на ремонт и така и не можаха да открият от къде източва толкова бързо батерията...

 

и така на нея и стана ненужен... и аз го взех.

 

 

П.П. някой има ли идея все пак кой може да го погледне, защото ако може да оправи проблема с батерията би било още по-добре :)

за ремонта тя го беше дала на Стоян-(преди беше в сервиза на ФАКТОР)

 

@Миро, съжалявам за загубата ти-наистина е велика машина...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме мога ли да си намеря midi синтезатор до 100 лева втора ръка.Единственото условие е да поддържа midi.И,евентуално - къде мога да напарвя това.Мерси.

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Продавам Roland D10!

5 октави,динамична клавиатура

и е идеален за Midi клавиатура!

Цената е 350 лв!

 

0888 936291

LichoMusic@abv.bg

:guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.