Jump to content
Българският форум за музиканти

Midi


apo

Recommended Posts

Изложи ли са се или са пишман техници. ;)

ако става дума за моя клавир... май си прав...

ако някой знае друг който се занимава с такива неща... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук, в Русе, познавам електронен техник, в момента поддръжка по сървъри, който почти няма проблем, с който да не може да се справи. Аз бих го занесъл при него. Много добри знания и разбирания по електротехника и електроника, което му позволява да разбира и да знае от тролейбуси до цифрова електроника, примерно. Но има един проблем - крайно несериозен човек е. Като вземе една техника да я прави, докато я пипне, отива години. От 4 години един телефон стои в него и не го е видял още. :( Язък! Ако не беше такъв, щеше да взема наистина достойна за знанията си заплата, а не да се чуди как да върже двата края.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става дума за онези MIDI клавиатури, които се включват в комп, ще ви светна, че има една великотърновска фирма, която внася такива "фафли".

Доколкото си спомням, цените са между 80 и 150 лева.

Има ги всякакви, с различен брой октави и всичките са с много копчета и бъзикни по тях. Да пукна, ако знам за какво служат, но изглеждат шареничко и хващат очото :(

Ако ми се отвори път натам, ще погледна какво точно предлагат и на какви цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, ако имаш пред вид фирма Вали, тя внася клавиатури Evolution и държи едни от най-ниските цени, но няма такава която да е дори 150 лв. - всички са нагоре. Най-евтината е към $110 без ДДС и е само 2 октави. Ако обаче знаеш за друга фирма с други клавиатури на мен ще ми е интересно да разбера, а предполагам - и на другите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, за Вали става въпрос. Преди 5-6 месеца имаше поне две фафли, които се предлагаха на цена под 100 лева.

Искам да знам защо ми дялнаха предишния пост.

Може и на PM.

 

ЕДИТ: Кой се бъзика с постовете ве?!

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ако имаш възможност провери за кои модели става въпрос и дали все още ги предлагат, че прявявам интерес - даже може два броя да взема. Пък ще почерпя;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.