Jump to content
Българският форум за музиканти

По какво да различим фалшивите китари


Recommended Posts

Не че е от особено значение, но и на мен китарата ми се струва читава.

На kontrol бих му препоръчал да си пази махленския език за другаде.

Никой тук не е длъжен да му помага или да му дава съвети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 384
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

От коя година нататък го броиш за нова продукция ?

Оставам с впечатлението , че някои си падат по лъскавото и лаченото и не щат да чуят , че все пак звука остава по- добър, въпреки не перфектната изработка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kontrol-чо, нещо не те разбрах, относно многоточията!?

Внимавай!

Сори ако съм се изразил по начин, по който мога да засегна някой. 

Нямам предвид никакви роднини в многоточията.

Коментарът ми е за написното за китарта. Радвам се, че ти след многоточията достатъчно ясно посочи някои неща. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално за Малин, пък и за другите любопитни!

17760318_1459685907375369_1430517870_n.j

Човека е любезен, възпитан и отзивчив. Веднага предложи снимка, телефон и среща за проба на инструмента.

И да съм имал съмнение, сега съм сигурен, че това е 100% Gibson SG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,аз не паса трева,ясен ми е модела,имал съм фейдед Леспол,такива Ес-джи имаше в МЦИ преди няколко години по 1200лв,ако не се лъжа,просто основната снимка трябва да е главата отзад..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Някой да си е забравил Лес Пола в Будапещенското метро? :girl_witch:

 

 

Аз лично съм забравил един Лес Пол кастъм, черен, един ПРС Сантана топ тен, единИнгви стратокастер и

Сър Реб бийч, ако някой ги е намерил в Мотро-то на Божурище, да бъде така любезен да ми ги върне :thx:

За съжаление изгубената в Буда-пещта не я ръщат безвъмедно, а само срещу 900 лв...

 

Но аз не разбирам от китари и може би затова ми се привижда преработен Винтидж би-джи менте.

 

https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0-18064259/gibson-les-paul-%D0%B5%D0%BB-%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони,на винтиджите рогчето е по-остро,а на това само като видиш номера отзаде,като написан с бел фулмастер те напушва смях,да не говорим за други подробности..,ама хубаво взел е китайски ташак,но да го продава с малка надценка,не на принципа "ден година храни"..

едит- :lol: аа,капачката "стандард" тепа рибата с чук,сигурно някое китайче я е правило в час по трудово обучение.

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

>> Търсената от вас обява вече не съществува.

 

 

Предполагам, че е я загубил в Софийско метро...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Fender stratocaster Vintage made in Mexico

https://www.bad_link/ad/fender-stratocaster-vintage-made-in-mexico-ID6PTA3.html

 

Следващият хубавец... иначе за 1200лв два мексиканеца с куфар, направо да починеш... жалко че

не са мексиканци ами от тея по-дръпнатите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Моля за малко помощ. Китарата се продава в олх и имам интерес, но това ми се вижда малко странно. Малко не ми се вярва да си купя менте на китара в ценовия диапазон до 500лв, но все пак нещо ме човърка. :) Била е купена преди година и нещо, но според номера е произведена 2005. А и самата плочка ми се вижда странна, като я сравнявам в сайта на епифон, но и ако наистина е от 2005. Но като цяло не ми се вярва от магазин през 2015/16 да си купиш китара от 2005.

7c88c4d704bad200749dace375d7c02e.jpgb628c8410dec0065c39e4d8aa389dc62.jpg

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.