Jump to content
Българският форум за музиканти

По какво да различим фалшивите китари


Recommended Posts

  • Отговори 384
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Чисто нов, само на 3 месеца АМЕРИКАНСКИ Фендер за 480 лв.

Липсва ръчката за тремолото. Има колан и кашон за транспортиране.Без бартери. Без коментари по цената.

Естествено, 480 кинта па и комнтар...

https://www.bad_link/ad/kitara-fender-stratocaster-ID71wf1.html#

 

Продава го Светльо, кръстен на дедо си Ламби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aliexpress-a явно са намалили доставката и цените, нещо много започнаха да се появяват в базарите. Често се случва и да пропуснат да споменят, че китарите са реплики. Един даже ми спореше колко скъпо излизало от Aliexpress и, че половината от поръчаните китари не идвали, па за това цената била двойна :>>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявата е така защото, ако пише че е реплика OLX я свалят, което е безумно, понеже в тоя сайт е пълно с ментета на какво ли не.

Човека ми е приятел и го знам от него, че са му свалили обявата.Не е коректно да се пише че е оригинал, обаче иначе няма как да я пусне да я продава.

Иначе по цената и по всичко си личи че е реплика, така че няма някой да се заблуди надявам се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това безумие с OLX скоро го научих... Това е сайт, който се крепи на реплики, що за глупост, да въведат подобно правило. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо е написал Американски, питайте го.Безумието OLX  е както всичко друго в булгаристан.Безумно.И аз се дразня като вас, но за конкретния случай имам инфо.

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, в Китай е евтино.

Днес един китаец искаше да ми продаде солдано, американски преам за 30 долара....

Прати парите, след 30 дена е при теб, но без тракинг....хехе, как да не откажеш такава примамлива оферта.

Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Внимание,в ОЛХ попадение:ЕСП Айрън кръст беличък с куфар за 900 лева.С активни ЕМГ 81,60.Китарата е новичка без следи от употреба.Продавачът е от София.Предполагам фенове на Хетфийлд с 900 лева има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.