Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Колеги, както обещах, ето втората част на тема "Fusion Blues"!

Напоследък доста приятели ми казаха, че не са ме виждали да свиря с Tom Anderson-а, така че реших да запиша с него този джем.

 

Надявам се всички участници от първата част да се включат, а също така очаквам по-голяма активност и нови попадения :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=n2r3BQ829UY

 

Бекинг тракът може да изтеглите от този линк

 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/12261663/SHARED/19-Groovy%20Blues%20Jam%20Track%20%5BAm%5D.rar

 

Приятно слушане и свирене  :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между двата мача, се "изрязах" и аз набързичко... Трака и супер! Онзи, с клавира, подсказва хубави излизания, а колегата atanas_shishkov е безупречен както винаги!!!

http://www.youtube.com/watch?v=pdACEFkxHII&list=UU6v4ovWQBH9QN1KWo9ND2qw&feature=share

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В изпълнението на Ultramega ми прави приятно впечатление, че има интересни тапинги, инспирирани от нашия приятел Leonardo Guzman :) Само една препоръка - вкарвай малко повече драйв на тапинг пасажите.

 

Хилбили - подобаващо включване, просто блус  :coolp:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^  Да , точно Leonardo Guzman. Всъщност наскоро споделих и негов видео урок и честно казано включването беше колкото да го изпробвам върху трака. :blush: 
Иначе ми се иска да свиря по чистичко и да не се налага да вкарвам повече драйв , но уви  плета пръсти мажа яко, въпреки че си ми го спестил :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Урокът на Леонардо е чудесен!Иначе, в началото може да пробваш с малко повече драйв, а когато усетиш, че ти се получават нещата, можеш да свириш тапинги и на клийн ;) Впрочем, демонстрациите на Леонардо са именно на клийн.

Друг жокер - упражнявай тапинг на изключена китара, за да можеш да уловиш къде "увисваш" и къде не.

Упражненията в бавно темпо са задължителни!Успех  :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че се включи и че ти е харесал тракът - наистина много увлича и може да свириш 2х5 минути, без да ти омръзне  :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро включване отново, Мишо, пак с Фендера си записвал май, а?Усеща се една Флойд инспирация в свиренето, май не е случайно  :coolp:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.