Jump to content
Българският форум за музиканти

Ами ... Ето ме и мен :)


Recommended Posts

Охоо , здравейте сички :) хубаво форумче сте направили тука , та така ... Аз съм от София , казвам се Виктор , на 14 съм :) (не се смейте ... много) и имам мерак да се науча да свиря на ел . китара , идоли са ми Кърк Хамет , Нуудълс , Дарон Малакиан , китариста на Тестамент (не се сещам име в момента ...) В нас имам една акустична Кремона , по стара от мен с дупка в резонаторната кутия ... така че с нея едва ли ше се науча много да свиря ;) Уча в 32 СОУ , слушам адски много и различни като стил групи ... Metallica , Blind Guardian , Disturbed , Kamelot , Fear Factory , Rammstein , Pantera , Testament , Ozzy , Static-X , Slipknot , Korn ... Oт по - не-метълските слушам The Offspring , Nirvana , Alice In Chains , System Of A Down , Rancid , Anti - Flag ... та ако имате още някакви въпроси питайте , готов съм да отговарям ;)

А и доста пъти са ми казвали че ставам за беквокал... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл дано ти хареса пък и да не ти хареса пак ще пиинем по едно някой ден :( или пък може би 2 ;) 3 , 4 , 5

Редактирано от badhabittt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам възрастовата граница драсти4но спада в тоя форум

 

Какво по-хубаво от това ?! :)

Редактирано от bassobor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) хахахахаха

 

 

ще трябва да откриваме детски сектор като гледам възрастовата граница драсти4но спада в тоя форум

и пак без да го познавам - гаранция, че е по-зрял от теб :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и от мен ! :hello:

Най-сетне намерих някой на моята възраст !

Приятно прекарване във форума !

 

Както обикновенно -> :) Наздраве !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слушам адски много и различни като стил групи ... Metallica , Blind Guardian , Disturbed , Kamelot , Fear Factory , Rammstein , Pantera , Testament , Ozzy , Static-X , Slipknot , Korn ... Oт по - не-метълските слушам The Offspring , Nirvana , Alice In Chains , System Of A Down , Rancid , Anti - Flag ...

...стиловото разнообразие е смазващо.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слушам адски много и различни като стил групи ... Metallica , Blind Guardian , Disturbed , Kamelot , Fear Factory , Rammstein , Pantera , Testament , Ozzy , Static-X , Slipknot , Korn  ... Oт по - не-метълските слушам The Offspring , Nirvana , Alice In Chains , System Of A Down , Rancid , Anti - Flag ...

...стиловото разнообразие е смазващо.. :)

Това с цел комплимент ли го казваш или си саркастичен , защото малко не схванах мисълта ти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свиря ;) Уча в 32 СОУ , слушам адски много и различни като стил групи ... Metallica , Blind Guardian , Disturbed , Kamelot , Fear Factory , Rammstein , Pantera , Testament , Ozzy , Static-X , Slipknot , Korn  ... Oт по - не-метълските слушам The Offspring , Nirvana , Alice In Chains , System Of A Down , Rancid , Anti - Flag ... та ако имате още някакви въпроси питайте , готов съм да отговарям :P

А и доста пъти са ми казвали че ставам за беквокал...  :)

Здрасти! Слизай веднага в мазето на даскалото под стаята по биология...

Ако имаш щастие и късмет, то там ще завариш едни барабанки, усилвател и пулт. 4 колони....

 

Мился, че дори беше останала и една кремонка.... Гаранция, че помещението не е отваряно....с ключ:), защото той е в мен.....

 

 

ае, дерзай, нека поне някой пак възобнови репетиционната там, след 2-3 години несвирене и над 10 години нон-стоп такова...

 

 

Успех!

 

И поздрави Маргарита Иванова, Кичукова или господин Панайотов от Илия ;)

Редактирано от assoass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свиря ;) Уча в 32 СОУ , слушам адски много и различни като стил групи ... Metallica , Blind Guardian , Disturbed , Kamelot , Fear Factory , Rammstein , Pantera , Testament , Ozzy , Static-X , Slipknot , Korn  ... Oт по - не-метълските слушам The Offspring , Nirvana , Alice In Chains , System Of A Down , Rancid , Anti - Flag ... та ако имате още някакви въпроси питайте , готов съм да отговарям ;)

А и доста пъти са ми казвали че ставам за беквокал...  :)

Здрасти! Слизай веднага в мазето на даскалото под стаята по биология...

Ако имаш щастие и късмет, то там ще завариш едни барабанки, усилвател и пулт. 4 колони....

 

Мился, че дори беше останала и една кремонка.... Гаранция, че помещението не е отваряно....с ключ;), защото той е в мен.....

 

 

ае, дерзай, нека поне някой пак възобнови репетиционната там, след 2-3 години несвирене и над 10 години нон-стоп такова...

 

 

Успех!

 

И поздрави Маргарита Иванова, Кичукова или господин Панайотов от Илия :P

С удоволствие ще използвам репетиционната по предназначение , но за жалост никой от гореспоменатите учители не ми преподава :) Все пак ще се направя всичко по силите си да ги намеря и да предам поздравите :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.