Jump to content
Българският форум за музиканти

Обичате ли да правите трикове с палките?


Recommended Posts

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

ами аз мога по три начина

1.както каза колегата вече между показалеца и средният пръст назад(тва ми е малко трудно но става горе доло)

2.пак като 1 само че този път палкате се върти напред (става много ефектно ако с едната ръка правиш 1-ят а с другата 2-ят начин )

3. малко ми е трудно да го обясня ама ше пробвам : пръстите се сгъват под ъгъл 90градуса палката се хваща с показалеца и средния и се върти с помощта на палеца като минава през всички пръсти (май успях а :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая тема се изроди по ебаси и гнусния начин...няма ли някой модератор да почисти :godbless:

аз мога да въртя палките си колкото да не е без хич и се улавям, че го правя несъзнателно, никога не съм "тренирал" въртене на палки...всъщност никога не съм гледал дали някой барабанист може подобни трикове или не, това не ми прави никакво впечатление, така че не мисля, че тая тема има някакъв смисъл, ама кой съм аз, та да съдя...

ае, врътнете една бира и стига сте се плюли...!!!

Редактирано от bi4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора какво ви става !? Вия ще се избиете !

Всеки има мнение и никой няма право да не го уважава !

И аз мисля ,че Манджини и Донати не са върха на сладоледа ,но не казвам ,че няма какво да се научи от тях !!! Всеки един човек е уникален сам по себе си и от всеки може да научиш !(естествено ако искаш)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен не е важно кой колко може да върти палките

ковореше се за трикове,а в един момент се почва да се коментират способностите на ГОЛЕМИ барабанисти а не какви точно трикове използват!!

аз не се ядосвам!не мога да проумея как не се оценява труда на някой хора и се говори на изуст!!!!

мамка му и кирилица!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можех да правя трикове много щях да обичам...но обикновено трудно свиря камо ли да почна и други неща да правя ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Придържайте се към темата,а не го избивайте на коментари за любими барабанисти и кой от тях колко "може" или респективно "не може" да свири,и се старайте да спазвате приличен и културен тон!

 

@drumvarna,10% за обида на потребител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето малко трикове с палките!!

дано да са полезни на някой,на мен ми свършиха страхотна работа!!

утре ще кача още 1 клипче

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето малко трикове с палките!!

дано да са полезни на някой,на мен ми свършиха страхотна работа!!

утре ще кача още 1 клипче

малиии, това си е направо за цирка!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми нали трикове?!!!

като ти е цирк не го гледай и не се занимавай с това!! :)

оф, не бе човек, яко е....явно не се изразих както трябва, в смисъл яко ефектно е...както и да е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето малко трикове с палките!!

дано да са полезни на някой,на мен ми свършиха страхотна работа!!

утре ще кача още 1 клипче

аз се опитвах да обясня точно това ама май не ме разбрахте :P)) ама добре че е колегата да го покаже нагледно :godbless: аз не го правя толкова добре де ама горе доло се получава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно триковете съм напълно съгласен с YtseJam и едва ли имам с какво да го допълня,доста добре го е написал,за което :D

Аз лично се опитвам да постигна едновременното въртене,съчетано с удар(любимото на Върджил) и не ми остава много,а за тремолото ма Манджини смея да твърдя,че не го правя по-зле от него :godbless: (но пък то е супер лесно постижимо-щом научих и гаджето си да го пртави.....)

брат качи някво клипче да го видим туи тремоло че съм се запалил мноо по такива работи (ако не е проблем де :P )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.