Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте!

Искам да ви помоля за помощ при избора си на USB Audio Interface. Занимавам се с музика, продуцирам Hip-Hop и имам събран бюджет от 950 лв. От към монитори съм строго ориентиран към KRK Rokit 6 G3 или G2. Но ми остава по-лесния избор за покупка на интерфейс. Не съм запознат с конструкциите, затова искам да попитам вас. И така: за около 180-200 лв. какъв Interface мога да си купя? Предложете ми някой, на когото ще мога да свържа нормално 2-та монитора.

Поздрави,

JS ProductionZ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струват ми се малко парици на фона на повечето заделени за монитори. Ако само ще слушаш с този интерфейс, предполагам не е такъв проблем. 

За около тези пари виждам само Scarlet 2i2 на focusrite:

http://us.focusrite.com/usb-audio-interfaces/scarlett-2i2

 

Можеш да видиш и предложенията, които отправиха колегите от форума към мен за интерфейс:

http://forum.muzikant.org/topic/153066-%D1%81%D1%8A%D0%B2%D0%B5%D1%82-%D0%B7%D0%B0-%D0%B0%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BE-%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%84%D0%B5%D0%B9%D1%81/

 

Иначе съветът ми е да заделиш повече кинти и да си вземеш нещо по-добро.

Имам едно M-Audio Audiophile 24/192, което не ползвам и мога да ти дам да ползваш докато(ако решиш да събираш) събереш за по-качествен интерфейс 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми само за слушане, няма за записвам през микрофон, може би през ел. китара, но няма да е за професионални нужди. Scarlet-а ми идва скъп, не трябва да надвишавам 950-60 лв. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си се ориентирал към слушане с монитори, гледай да е с балансирани изходи, защото има вероятност от "произвеждане" на шумове иначе. И аз съм се зарибил по скарлетите нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.