Jump to content
Българският форум за музиканти

Къде се продават EMG


Recommended Posts

Другари, имам една стара китара, която искам да стегна, но не ми се чака доставка от Thomann. Знаете ли къде в София могат да се намерят адаптерчета на EMG. Не намирам в никой от сайтовете на големите магазини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От чисто любопитство можеш ли да покажеш китарата и имаш ли идея с активни или пасивни адаптери е била преди това? :>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца гледах във Форте имаше наличен сет-а на Кери Кинг но може да имат и отделно на склад, най-добре да отидеш и да провериш. Дано съм бил полезен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм ги виждал тук. Закупих си два сета 85/81 от Томан. Единия сет е по отделно 81 и 85 а другия е на "Зак" защото беше за "Леспол" а там трябва по-дълга резба на потенциометъра че иначе не става. 30 евро ти е доставката до вкъщи с DHL от Томан идва за седмица.

 

И сега малко потребителски неволи от моя страна:

 

След цялото разочарование от местните "бизнесмени" аз вече всичко взимам от вън. Крайно време е БГ магазинчетата да вдигнат малко летвата от страна на отношение и да се светнат че нещо, което е на витрината и е разопаковано се продава на по-ниска цена!

 

Чаках 2 говоритела от "Динакорд" 6 месеца а трябваше да дойдат от 3 до 5 работни дни, на същата фирма беше капарирана лампова глава за над 1200лв с кабинет за нея и транзисторен усилвател на Line6 за бас и няколко чинели крайната цената надвишаваше 3000лв след чакане 7 месеца си прибрахме капарото и ги поръчахме от Томан дойдоха за  една седмица.

 

В момента процесор който възнамерявам да закупя Line6 pod HD bean освен че не може да се пробва

Цена в Динакорд: 772,16лв http://www.musicworld.bg/bg/c_528/i_38960/LINE6_POD_HD_bean.html

Цена в Томан:  € 275 http://www.thomann.de/gb/line6_pod_hd.htm

€ 275 = 537,84лв   ::::::::::   772,16лв. -  537,84лв.= 234,32лв (разлика - евала) :no:

Томан дава 3 години гаранция - Динакорд 2 години (и трябва да се молите да не се стига до там защото пари не връщат и ако не може да се замени си избирате нещо на същата стойност от магазина) при интерес ще разкажа и този случай :bravo:

Кога ще ни заработи съдебната система! :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уви, прав си! Цените в БГ незнайно защо наистна са доста надути, а освен това и изборът е много ограничен особено ако се наложи да търсиш нещо по-специфично. Миналата година ъпрейдвах китарата и се наложи всичко /потенциометри, кондензатори, адаптери/ да го пазарувам от вън, онлай, просто защото тук никъде не намерих това което исках.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.