Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Тези дни се заиграх с един нов за мен стил. Парчето няма мастеринг и е с редени барабани и бас. Хоровете съм си ги пял.

Поздрави!

Редактирано от anomandrus
  • Like 6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Парчето е вдъхновено от последния концерт на Rotting Christ. Оттам и приликите- не претендирам за оригиналност! :D

Редактирано от anomandrus

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aaaaaarrgggghhhhhh...

Страх ме е :) :) :)

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, малко е хорър. :) Важното е да се дерат котки по Люлински балкони на пълнолуние и да се прави корпс пейнт с брашното на баба!

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен началото ме кефи.

Иначе като цяло - много хай фай звучи и грухтенето има мелодия (cool:)). Не си в стила. ;)

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че кокошките ми спряха да снасят докато слушахме парчето, аз успях да го издържа до край и оценявам, че е направено много добре! :coolp:

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото има едни дефазирани клавири, които трябва да оправя. То и китари има дефазирани, но ще ги оправям като имам време, че свършиха почивните дни.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е адски пипнато и звучи една идея под идеалното. Ако трябва да има някакви стилове мисля, че повече отива към blackened death на банди като Septic Flesh (също гърци). Ротинг май са мелодичен блечец, ама има ли някакво значение. Твоето парче е тежичко, та затова така мисля като стил. Доста добър си в това щом наистина сам си записал и направил всичко!

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен вокалите ми се струват тихи. Иначе парчето е трепач.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бих определил композицията като блек метъл.

Иначе наподобява стилово последните неща на Moonspell.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От Panzergrenadier
      Песен повлияна от ранния немски спийд метъл от 80-те. Всички партии са мои. Машинни барабани. Мастеринг с емплифай, лимитър, нормалайзър, ривърб и еквилайзер.

https://soundcloud.com/the-blade-master/guiding-light
    • От the_gorer
      Здравейте другарчета, представям най-новото заглавие от проект Маясъл. Екстремен метъл с елементи на транс и техно. Текстът на песента може да се прочете в описанието под видеото в Ютюб.
      Приятно слушане!

• От GPG
      Китарист, барабанист и басист търсят още един китарист и/или вокал. Имаме собствена, оборудвана репетиционна. Искаме да работим само върху авторски материал.  Търсим сериозни, пълнолетни хора. За контакти: 0887678227.
    • От satanas
      След известна пауза записах едно ново парче. Надявам се, че ще допадне на почитателите на екстремната музика. Приятно слушане
      https://www.youtube.com/watch?v=Z4IpYJM__Ko
    • От Demiurg
      Имаме огромното удоволствие да ви поканим на концерта на полските блек - проповедници Batushka, които ще подгряваме заедно с Bleak Revelation !

13-ти септември, Mixtape 5.
      Линк към събитието:
      https://www.facebook.com/events/113262782832541/https://www.facebook.com/events/113262782832541/

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.