Jump to content
Българският форум за музиканти

nanabanana

Откраднат Epiphone Les Paul за лява ръка

Recommended Posts

Здравейте!

От дълго време съм с форума (8 години мисля че) и винаги съм чела с много голямо желание и удоволствие. Най-сетне си направих акаунт, но по много тъжна причина.

Аз и верният ми Les Paul малко по малко се научихме да четем табове, по-късно ноти и наркая да свирим с удоволствие през пубертета ми.

За съжаление снощи бяхме разделени с верния ми жребец, който беше отмъкнат от домът ми в София. 

Ето една снимка (извинете липсата на чорапи :) ).

Знам че не е нито много скъп инструмент, нито нищо особенно, но за мен значи ужасно много.

Ако имате някаква информация моля свържете се с мен по имейл на anna.felly@yahoo.com - бих била много благодарна и предлагам възнаграждение :)

Много благодарности,

Ани

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко...,но  все пак  помислете  кои  от вашите  познати  /приятели/ са  идвали  у  вас  и кой  от  тях  е  с подобни наклонности  или  фен  на  опиати  ...,обикновено  на  такива  им  трябват  бързи  пари  ...,и  пуснете жалба в  полицията  независимо  ,че  може да не е  скъп  инструмента  ... :yes:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Следи обявите в bad_link, базара тук и други подобни. И, разбира се, подай жалба, както каза rockfire. Успех!

Редактирано от НиколайGK

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От DANEV
      Ако имате желание може да запишете вашите варианти,като условие ми хрумва :
      Да се изсвири това,което ви хрумва като си помислете за торнадо,буря или друго природно бедствие .. :Д 
    • От DANEV
      Ако искате може да постнете ваши груварски идеи без бекинг трак. Малко разклащам накрая,да си кажа,защото предполагам,че ще го видя като критика Д: 
    • От manhattan
      Здравейте,
      Знам, че много хора ще хейтят тук, но съм решил да добавя един "Epiphone LP Standard Plustop PRO".
      Изгледах много ревюта, прехвърлих и повечето форуми където открих нещо за нея, но не можах да я намеря на живо да пробвам как е.
      Моля ако някой е свирил на този инструмент или го притежава да сподели мнение!
    • От KeepRollin
      Здравейте!
      След половин години в занимание над акустичната китара, минаване през  музикалната теория, основно ниво свирене по ноти, таблатури и работа с метроном, съм решил да мина към електрическа китара. Бюджета ми е 600лв +/- 20. Китара + усилвател.
      Изчетох почти всички теми от близките няколко години. Наясно съм, че за тея пари надали ще имам нещо читаво, наясно съм, че трябва да се пробва на живо. Това, което не съм наясно е от Epiphone SG Special и Epiphone Les Paul 100 коя би била по-разумния избор? Ще се свири най-много рок. Аз клоня леко към SG-то заради факта, че ще ми останат повече пари за усилвател. Може би греша в разсъжденията си. Ако сега взема SG другата ще е LP с поне тройна цена от текущата дето избирам. Като характеристики ми се изглеждат на хартия еднакви. Ще помоля за малко помощ.

LP 100
      Body: mahogany
      Top: maple
      Neck: mahogany
      Neck Joint: Bolt-on; Tapered Heel; 4 bolt recessed
      Scale: 24.75
      Nut Width: 1.68”
      Fingerboard: rosewood with Dot Inlays
      Fingerboard Radius: 12”
      Pickups: 700T Humbucker (bridge) 650R (neck)
      Controls: 2-Volume, 2-Tone
      Tailpiece: LockTone™ Tune-o-matic
      Hardware: Nickel 

SG Special

Body Material: Mahogany Neck Material: Hard Maple Neck Shape: SlimTaper Neck Joint: Bolt-on Scale Length: 24.75" Fingerboard Material: Rosewood Fingerboard Radius: 12" Nut Width: 1.68" Hardware: Chrome Machine Heads: Covered Neck Pickup: 650R Humbucker Bridge Pickup: 700T Humbucker Pickguard: 2-Layer; Black/White Controls: 1- Master Volume, 1-Master Tone with KillPot Effect! Pickup Selector: 3-way Epiphone toggle Bridge: LockTone Tune-o-matic Tailpiece: LockTone Stopbar 

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.