Jump to content
Българският форум за музиканти

Време е и тиквеника да се представи


Recommended Posts

Здравейте приятели. От скоро съм регистриран, но от сравнително по-дълго чета форума. Ще ползвам примерната форма за да ви кажа нещо за себе си.

Та....

 

Никнейма ми е сандукан

На 20 години съм

Завършил съм средно образование техникумче

Мойто инструментче са барабаните, но силно казано е мой инструмент по-скоро е на репетиционните

:)

Предпоичитаният музикален стил за мен е пауър метала както и от части хард рока

Вдъхновител...хмм ми като секи който е тръгнал от някъде и както повечето хора от Металика :/

О нереализирани проекти колко искаш

Страничните ми интереси са ПеЦе-тата домашното ХиФи озвучаване

За себе си накратко:

Свиря от година, изцяло самоук съм сичко което правя с барабаните и което мога се базира на желанието ми. Смятам, че съм стигнал границата на началния етап в който липсата на барабните вече се усеща, но на този етап не се очертава да си имам собствени такива :)

Това ще да е за мен. Чао чао

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!  :hello:  Поздравявам те за ентусиазма и ти пожелавам в скоро време - личен комплект!

Здрасти батенце. Мерси за пожеланието!

 

Офф

Междо другото с теб се знаем ти ми обясняваше каде се намира репетиционната на Пламен PJ Sound у сладур.ком сме писали :))) Е вероятно е и да се бъркам разбира се извини ме ако е така.

Редактирано от sandukan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голема скица си бе, образ. Дай нещо запис, мноо си идеен като визия, ако дори наполовина си толкоз идеен като тъпанар, си просто уникум и мой персонален млад пънк любимец.

Декашен си, а оня индийския псевдотакъв се пише с "О", неграмотникът Кабир Беди...

:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голема скица си бе, образ. Дай нещо запис, мноо си идеен като визия, ако дори наполовина си толкоз идеен като тъпанар, си просто уникум и мой персонален млад пънк любимец.

Декашен си, а оня индийския псевдотакъв се пише с "О", неграмотникът Кабир Беди...

;)

Стига бре ти па, за кви пънкари говориш??? Тва пънка ми е непонятно хахах :blink:)) Не съм особено идеен у тупанджииството колкото изглеждам. Новаче съм стабилно ;) Записи не се намират евентуално като се мине време, че пуснем некое ако се направи до тогава по репетициите ;)

 

EDIT:

Аа от София съм.

Редактирано от sandukan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.